Wyczytałem w gazecie ze młodziki również potrzebują uzupełniać dietę odżywkami. Na forum pojawia się dużo postów dodawanych przez młodziaków ( 14,15 lat w tym i ja
)z pytaniami o odżywki w ich wieku.
Specjaliści proponują :
przy śniadaniu - 1 kapsułka VITA-MIN PLUS OLIMP
przy obiedzie - 1 baton lub 1 szejk wysoko białkowy TWISTER OLIMP
podczas treningu - 1 butelka ISO PLUS OLIMP
po treningu - 1 butelka CARBO-VIT OLIMP
po kolacji - 1 baton lub 1 szejk wysoko białkowy TWISTER OLIMP
( POST KIEROWANY DO MŁODZIAKÓW)
I tu się pojawia moje pytanie czy mógł bym zastąpić ( 1 baton lub 1 szejk wysoko białkowy TWISTER OLIMP ) inną odżywką wysoko białkową i (1 butelka CARBO-VIT OLIMP) jakimś innym Carbo.
)z pytaniami o odżywki w ich wieku.
Specjaliści proponują :
przy śniadaniu - 1 kapsułka VITA-MIN PLUS OLIMP
przy obiedzie - 1 baton lub 1 szejk wysoko białkowy TWISTER OLIMP
podczas treningu - 1 butelka ISO PLUS OLIMP
po treningu - 1 butelka CARBO-VIT OLIMP
po kolacji - 1 baton lub 1 szejk wysoko białkowy TWISTER OLIMP
( POST KIEROWANY DO MŁODZIAKÓW)
I tu się pojawia moje pytanie czy mógł bym zastąpić ( 1 baton lub 1 szejk wysoko białkowy TWISTER OLIMP ) inną odżywką wysoko białkową i (1 butelka CARBO-VIT OLIMP) jakimś innym Carbo.
Krzysztof Piekarz