cześć, moim celem jest nabranie masy w okolicach ramienia. Jestem początkujący i nie mam dojścia na siłownię. Posiadam hantle 5kg. Moje pytanie to jakie ćwiczenia na biceps i triceps powinienem wykonywać(ile serii i powtórzeń) tak żeby osiągnąć dobre efekty. No i na czym bardziej mam się skupić bicepsie czy tricepsie chcąc przytyć w rękach. Dzięki z góry za wszystkie odpowiedzi

Krzysztof Piekarz