Szacuny
14809
Napisanych postów
53702
Wiek
36 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
403241
Moze Tomek sie troche spalil... Wiedzial, ze po dobrym meczu w LM bedzie sie wczoraj od niego duzo wymagac i sie spalil... Tak czy inaczej dobrze, ze zagrali
Szacuny
72
Napisanych postów
34677
Wiek
34 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
434573
Jednak gramy systemem, że najpierw dwa mecze u drużyny, która zajęła wyższe miejsce w II fazie, a potem rywalizacja przenosi się do hali gości pierwszych meczy
A więc półfinały:
Skra - Częstochowa
Resovia - ZAKSA
zaczynamy 2 kwietnia!
W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...
Szacuny
3
Napisanych postów
1828
Wiek
35 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
9075
Akhrem mialbyc gotowy na play-offy OBY!
w Zaksie Jarosz gra w krate wystarczy zablokowac go 2x wchodzi Witczak ktory nie ma zasiegu co bedzie odpowiadac Cernicowi na bloku.
W Poprzednim sezonie bylo blisko przegranej 0-3. W trzecim meczu przy stanie 2-0 w setach i 18-12 bodajze dla Zaksy Resovia ruszyla do ataku i wygrala walke o 3 miejsce ;D
Szacuny
40
Napisanych postów
6924
Wiek
37 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
117946
Mario bylo gorzej niż 18-12,bo 23-17/18 (nie pamiętam dokaldnie)
Też mam nadzieje na Alka, bo młota nie ma i nie zapowiada się zeby był, zostaje Buszek lub Józek(który zawsze wali przed siebie, czy jest to skos czy prosta zalezy jak się ustawi), więc tym bardziej potrzebny jest ktos mocny na lewym skrzydle.
Czy Alek będzie grał od 1 meczu? W 12 pewnie będzie, ale nie sądze, że zagra. Jeśli Reska będzie miec nóż na gardle po sobocie(oby nie ) to w niedziele, zapewne, powoli Alka trener będzie chcial wprowadzac, ale na wybuch formy bym sie nie nastawiał
pozdr
Zmieniony przez - lukash_g w dniu 2011-03-31 17:35:46
Szacuny
3
Napisanych postów
1828
Wiek
35 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
9075
Cernic nic nie grał naprawdę...
Wolałbym Mike z Achremem na przyjęciu. Józefacki raczej na +
Millar dostal blok i potem zadko uzywal go Baran. Gral Perłowski zamiast Kosok'a- jakis uraz?
Grzyb po sezonie wroci do Olsztyna ;D