SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Plus Liga- sezon 2010/2011

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 43564

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14809 Napisanych postów 53702 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 403241
Moze Tomek sie troche spalil... Wiedzial, ze po dobrym meczu w LM bedzie sie wczoraj od niego duzo wymagac i sie spalil... Tak czy inaczej dobrze, ze zagrali

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 34677 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 434573
Jednak gramy systemem, że najpierw dwa mecze u drużyny, która zajęła wyższe miejsce w II fazie, a potem rywalizacja przenosi się do hali gości pierwszych meczy

A więc półfinały:
Skra - Częstochowa
Resovia - ZAKSA

zaczynamy 2 kwietnia!

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14809 Napisanych postów 53702 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 403241
Dobrze, ze nie jutro bo by nam zrobili prima aprilis sedziowie

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1828 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9075
jesli resovia obydwa mecze u siebie wygra bede szczesliwy ;D

dobre decyzje dojrzewają powoli...

Nowy sezon.
Nowe cele.

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 117946
Będzie ciężko, nawet bardzo :-/ ale ide na hale, bo wierze w zwycięstwo
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1828 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9075
Akhrem mialbyc gotowy na play-offy OBY!
w Zaksie Jarosz gra w krate wystarczy zablokowac go 2x wchodzi Witczak ktory nie ma zasiegu co bedzie odpowiadac Cernicowi na bloku.
W Poprzednim sezonie bylo blisko przegranej 0-3. W trzecim meczu przy stanie 2-0 w setach i 18-12 bodajze dla Zaksy Resovia ruszyla do ataku i wygrala walke o 3 miejsce ;D

dobre decyzje dojrzewają powoli...

Nowy sezon.
Nowe cele.

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 117946
Mario bylo gorzej niż 18-12,bo 23-17/18 (nie pamiętam dokaldnie)

Też mam nadzieje na Alka, bo młota nie ma i nie zapowiada się zeby był, zostaje Buszek lub Józek(który zawsze wali przed siebie, czy jest to skos czy prosta zalezy jak się ustawi), więc tym bardziej potrzebny jest ktos mocny na lewym skrzydle.

Czy Alek będzie grał od 1 meczu? W 12 pewnie będzie, ale nie sądze, że zagra. Jeśli Reska będzie miec nóż na gardle po sobocie(oby nie ) to w niedziele, zapewne, powoli Alka trener będzie chcial wprowadzac, ale na wybuch formy bym sie nie nastawiał

pozdr

Zmieniony przez - lukash_g w dniu 2011-03-31 17:35:46
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1828 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9075
pamietam jak kibice resovii zaczeli bic bravo gladyrowi za krotka, az tu nagle RESOVIA WYGRALA ;D

02-04-2011, 14:45 Resovia - Zaksa transmisja polsat sport

dobre decyzje dojrzewają powoli...

Nowy sezon.
Nowe cele.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 126277
Resovia Rzeszów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2:3
(25:19, 18:25, 18:25, 25:17,


1-0 w rywalizacji dla Kędzierzyna , jutro kolejne starcie
zobaczymy czy Resovia zdoła odrobic straty czy z malymi szansami pojedzie do Kędzierzyna

.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1828 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9075
Cernic nic nie grał naprawdę...
Wolałbym Mike z Achremem na przyjęciu. Józefacki raczej na +
Millar dostal blok i potem zadko uzywal go Baran. Gral Perłowski zamiast Kosok'a- jakis uraz?
Grzyb po sezonie wroci do Olsztyna ;D

dobre decyzje dojrzewają powoli...

Nowy sezon.
Nowe cele.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tarczowe hamulce

Następny temat

Plan treningowy 1000m na 4 tygodnie

electro
Polecane artykuły