Inne dyscypliny

Ilość wyświetleń tematu: 37011

...
Szacuny 3 Napisanych postów 1828 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9075
UWAGA UWAGA! Asseco Resovia przegrywa z Czestochowa 1-2!!!!!! 3 set zakonczyl sie wynikiem 15-25. Mecz w Rzeszowie i przegrywaja. Zycze powodzenia MAGowi

...
Wynik 100 razy lepszy niz gra, to co dzis zagral Baranek - masakra, niedokaldność za niedokaldnością ;/

3 set wyglądał jakby grali za kare. Pozytyw jedynie taki, że Mikko nas odwiedził W wywiadzie powiedzial, że chce do Polski, cos tak rozmawia z Reska Co z tego będzie zobaczymy, ZAKSA tez potrzebuje koneicznie dobrego młota, bo to co mają aktualnie to za malo na LM

pozdr

Zmieniony przez - lukash_g w dniu 2011-04-13 21:55:48
...
Udalo im sie 3-2 ;D
1 2 i 3 set do 15 czy 16. W 4 i 5 jakas walka wg. wyniku ofc.
Mikko do Zaksy? xD

Nowy sezon.
Nowe cele.

...
Nie, do Zaksy nie Nie wiem co z Gasparinim, bo nigdzie się natknąlem na żada wiadomość nt jego przejscia do Wloch, ale jesli się potwierdzi to te 2 zespoly bedą potrzebowac atakierów.

Bardzo chętnie bym widzial Mikiego znow w Resce - Georg i Miki - konkretna ława, moznaby swobodnie zmieny robic bez strat w jakości ataku Chyba, że dzialacze cos więcej wiedzą na temat problemu Grozera z ręką i szukaja zabezpieczenia

4 i 5 set wyglądal jakoś, bo kibice, ni z gruszki ni z pietruszki, ruszyli z dopingiem i chyba to dało do myslenia zawodnikom
...
dużo kasy dużo szumu efekty niestety nieadekwatne. Travica to dobry szkoleniowiec, niestety wg mnie jego czas w Resovii dobiegł końca. trzeba rozgrywającego na poziomie Ilic może sypać chłopakom z młodej plus ligi. Fakt sezon długi io ciężki ale trzeba wymagać
...
Skra Bełchatów - ZAKSA Kędzierzyn-Kożle 2:3 (25:23, 22:25, 25:21, 19:25, 12:15)

No to mamy niespodziankę W pierwszym starciu o złoto, lepsza drużyna Krzysztofa Stelmacha

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
wg mnie IDI i Gladyr + fenomenalne rozegranie Zagumnego zrobilo pomiot ze Skry

Nowy sezon.
Nowe cele.

...
nie chce mi się pisac tego samego - ale w 2 secie przy wyniku 21:22 EWIDENTNY as serwisowy Miguela, sędziowie oczywiście pokazują aut...wypaczony wynik seta, co z pewnością wpłynęło na wynik meczu...

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Mogli wziac challange(chyba ze wczesniej wykorzystali i sie pomylili). Nie skorzystali(2 seta przepuscilem ;P)

Resovia 3-0 z Cze-wa.

Ogladalem dzis loze siatkarska i mowia ze Lozano or De Giorgi do reski LUB Kowal! ;D