SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

TEST FOR THE MASS by 13sebik13 podsumowanie str.13

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16657

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33175
no to po takiej ilosci kalorii (i w dodatku cukrow prostych) bedzie konkretnie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1800 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 72338


**************DIETA**************
I posiłek
3jaja+80g owsianych+25g Anabol protein+kawałek ciasta
II posiłek
50g ryzu+mięso+pieczarki+10g oliwy
III posiłek
50g ryzu+mięso+warzywa+10g oliwy

TRENING
Po banan+creasteron+bcaa+beta bolic

IV posiłek
50g ryzu+mięso
V posiłek
50g ryzu+tuńczyk+warzywa+10g oliwy
VI posiłek
125g sera białego+50g orzechów

**************SUPLEMENTACJA**************
Anabol protein 25g
Vitamin A-Z 2kaps
Vasobolan 8kaps
Beta bolic ok.5g x2
Bcaa ok.13g x2
Creasteron 80g+2kaps

**************TRENING**************
PLECY
Wiosło maszyna jednorącz 50/12 55/12 60/10 65/7
wyciag górny do klatki 5szt/12 6/12 7/12 8/10
Mc z podstawek 140/10 160/10 180/6



wyciag górny proste ręce 4,5,6szt/12-15 x3




BICEPS
sztanga łamana 35/12 40/12 45/10
Hantla na modlitewniku 15/12 x3
Wyciag dolny jednoracz 1,2,3szt/15 x3
+20 min steper

**************UWAGI**************
Zwiększyłem do 8kaps vasabolan, to już była dobra dawka, czułem zwiększona pompę. Plecy spuchnięte na boki ze myślałem ze rozłożę skrzydła i odlece hehe biceps tez niczego sobie. Czuję moc beta bolic może się pomału rozkręca, zobaczymy jutro na klacie chociaż nie przewiduje fajerwerków be idę na trening prosto po basenie bo potem nie mam czasu.
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
a jak ten nowy vaso sie sprtawdza?
chodzi mi o pieczenie czujesz cos? palanie na zoladku itp?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52114 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
no sebik widać że jest moc!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1800 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 72338
nie czuje żadnego pieczenia, jest dobrze.
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
no to git
bo ja jak mialem z kapsaicyna i walilem po 12 kapsow, to byl ogien dopiero

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1800 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 72338
widze mamy do czynienia z hardcorem chce mieć jutro nieziemska pompę walne 10
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33175
a moze masz mozliwosc zrobic najpierw silowy a pozniej skoczyc na baesen ... tak byloby dobrze
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1800 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 72338
Niestety nie Tomku ale nie było tak źle jednak, suple dają rade.



**************DIETA**************
I posiłek
3jaja+80g owsianych+25g Anabol protein
II posiłek
75g ryzu+mięso+warzywa+10g oliwy
III posiłek
75g ryzu+mięso+warzywa+10g oliwy

TRENING
Po banan+creasteron+bcaa+beta bolic

IV posiłek
75g ryzu+mięso
V posiłek
75g ryzu+tuńczyk+warzywa+10g oliwy
VI posiłek
125g sera białego+50g orzechów

**************SUPLEMENTACJA**************
Anabol protein 25g
Vitamin A-Z 2kaps
Vasobolan 10kaps
Beta bolic ok.5g x2
Bcaa ok.13g
Creasteron 80g+2kaps

**************TRENING**************
KLATKA
Wycisk skos góra Smith 85/12 90/11 95/8 100/6
Poręcze maszyna 10-15 x4 progresja
Wycisk płasko hantle 23/12 30/12 35/8,6
Rozpętki lekki skos góra 20/12,12 płasko 20/11,10

TRICEPS
Francuz hantla 15/13 17/12 20/10
Wyciąg górny linki 4,5,6,4szt/12-15 x4

**************UWAGI**************
Tego oczekiwałem po vasobolan widocznie 10kaps to jest odpowiednia dawka, cyce miałem jak balony myślałem ze zaraz wybuchną, tricepsy z reszta podobnie, pompa nieziemska. Steper po treningu oczywiście odpuściłem bo byłem wcześniej na basenie. Jutro nogi to przyoszczędze i wezme tylko 6kaps ale w czw na barkach pragnę mega pompy i poleci znów 10kaps vasobolan’u.


Zmieniony przez - 13sebik13 w dniu 2011-03-22 17:42:26
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1800 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 72338
Od samego rana zastanawiam się czy iść na trening, jednak dziś odpuszczę i przełożę nogi na sobotę bo to partia ciała której nie ma sensu robić gdy czuję się nie w 100% zdrowy. To przesilenie wiosenne mnie dobija, juz wczoraj czułem ze coś mnie bierze, zjadłem czosnek i witaminy ale i tak obudziłem się z zatkanym nosem, uszami, lekkim bólem gardła, ciagle tez kicham. Tak więc dziś sobie odpocznę. Nie jest to moze nic groźnego ale nie czuję się na siłach, trzeba słuchać sygnałów swojego organizmu. Dieta oczywiście w standardzie, apetytu mi nie odebrało więc nie jest tak źle.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PYTANIA do T. Bobrowski

Następny temat

To znowu my! Czyli Hi Tec i doPink spam ekipa%-)

electro
Polecane artykuły