nie chce rezygnowac ale zobaczymy czy bede mial jak w domu .
...
witam.jest tak jak sie okazalo.przez kika dni nie moge cwiczyc,nawet w domu z braku czas i innych powodow.czy w tej sytuacji nieuniknione sa spadki? diete trzymac taka jaka wczesniej zeby utrzymac nabrana mase? czy jesli znalazlbym chwilke czasu to dobrym pomyslem jest pobiegac chociaz kilka minut czy w ten sposob bd po prostu palil miesnie?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
Moja dzieta. Prosze o ocene.
Następny temat