SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

co lepsze na drugi cykl

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1135

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1496
Co mi poradzicie na 2 cykl kreatynow ?

-jablczan kreatyny cm3 360caps
-cell pumpu 655g + mono vitalmaxu 300g

I od razu jakby ktos mi mogl rozpisac dawkowanie cp + mono to byłbym wdzieczny.

Na sucho to nawet trawa nie urośnie...'

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 446 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3677
a pierwszy cykl na czym zrobiłeś ?
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2330 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41688
j/w. Możesz zacząc tego cell pumpa, choc 2 cykl zrobiłbym jeszcze na samym mono

Ale jak chcesz to
w dnt mono 5 g rano naczczo i 5 g po południu
W dt przed treningiem porcja cp, mono po treningu i jeszcze dowaliłbym rano 5 g

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1496
mono olimpu - efekty dobre :)

Na sucho to nawet trawa nie urośnie...'

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 446 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3677
to drugi cykl też zrób na mono, wykorzystaj je na maksa,a jak już nie bedzie efektów to cm3 albo stack
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1496
dobra zastanowie się jescze, a co do cp to wystarczy pucha 445g + mono vitalmaxu 300g ?

Na sucho to nawet trawa nie urośnie...'

...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243116
tak

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1496
tylko coś nie widze nigdzie zeby byla w sprzedazy ;x

Na sucho to nawet trawa nie urośnie...'

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co wybrać?

Następny temat

Jakie rodzaje kreatyny od najslabszych do najlepszych?

electro
Polecane artykuły