Danielowi Grabowskiemu trening w sprzęcie schodził 4h-i tak to prawda-jest hardkorem,który w rozdaje karty,od niedawna nie tylko w Polsce ;)
"naczytałeś się mądrości Autopsy"
jak widzę dalsza dyskusja nie ma sensu skoro podważa Pan nawet sens edukacji ;)
"naczytałeś się mądrości Autopsy"
jak widzę dalsza dyskusja nie ma sensu skoro podważa Pan nawet sens edukacji ;)
mój DT->http://www.sfd.pl/Autopsy_Exercises_in_Extremity/cel_600kg_w_TS-t681885-s6699.html#eot
Powerlifting is an external view of how pissed off I really am at the world- Kirk Karwoski
Filar w dzisiejszych czasach nie da się zrobić dobrego treningu trójbojowego w 1:10 - 1:20h Mi trening samych siadów w sprzęcie zajmuje średnio 1,5h a przecież trzeba zrobić jeszcze kilka solidnych ćw pomocniczych(a niektórzy często robią siady z ławką). Jako ciekawostkę powiem Wam, że wczoraj wyszedł mi najdłuższy trenign w zyciu - 6h