SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ponad 2 lata siłki <systematycznego treningu>

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7441

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 18 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1835
Kolpak napisales na wstepie ze prosisz o ocene wiec dlaczego krytykujesz kogos kto cie zle ocenil jezeli chodzilo ci tylko o pozytywne oceny mogles napisac zeby wpisywac tylko takie. Proponuje wizyte u psychologa i wyleczenie wszystkich kompleksow a dopiero wtedy zajac sie kulturystyka.

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1440
nogi cwicze mam w udzie narazie 62cm łydka 40-41cm...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1440
dobra ja juz nie pisze nic bo nie warto sie wysilac zawsze musi sie jaksi cwaniak odezwac i chyba jak by nie napisął negatywnie na czyis wygląd to chyba miał by zły dzien...;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
zwyczajnie
nie masz czym imponoac
wstydzic sie tez nie musisz specjalnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10449
wyobraz sobie, ze taki szczypior jak ja ma 67 w udzie i 43 lydka.. zapewniam, ze nei obrosniete fatem;) - cos slabo cwiczysz te noozie;).

pozdrawiam.
ps. lepszych obwodow zycze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2148 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13514
jak na 2 lata do cienizna znaczy sie tluscizna i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1683 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20904
troche duzo fatu, zacznij sie rzezbic bo masz z czego! Jak to zrobisz to powinno byc ok! Masz soga na zachete!

... Top Mass TEAM :) ...
,, Jak Boli To Rośnie "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 194 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5637
a ja uwazam ze koles nawet nie ma nawet oznak ćwiczenia na siłowni..dla mnie nic ciekawego ta sylwetka..
a za zachowanie dodatkowe karne punkty...
ludzie to ma służyc obbiektywnej ocenie..a nie, wrzucam fotki i sie masturbuje przy tylko pozytywnych komentarzach...
dałeś swoje fotki i oczekuj oceny,
acha jest takie coś fajne ..no..ten..eee ...a wiem!!!...lustro :)polecam kolego kolpak, pomaga w ocenie sylwetki

DRUGS FREE BODY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3766 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23755
kolpak olej te strachy na wruble sami nie mogą miec "tluszyczyku" to krytykują innych


oczywiscie nie wszyscy....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 87 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2197
Napisales ze wyciskasz "okolo" 130. Co to znaczy "okolo"? Sprawdzales czy sobie wyliczyles z ciezarow jakie uzywasz w seriach i tak zakladasz? Przy twoim poziomie tkanki tluszczowej musialbys miec chyba wieksze rozmiary zeby to dzwignac. Bynajmniej nie wygladasz na to, ale moze sie myle. Ogolnie cos widac, ale byloby lepiej widac gdybys zrobil chociaz lekka redukcje. Zrob taka zeby w pasie z 90 spadlo ci do 85, a miesnie stana sie duzo wyrazniejsze. Pozdro i nie stresuj sie tak krytycznymi komentarzami tylko wyciagnij z nich wnioski i postaraj sie aby na nastepnych fotkach ktore ewentualnie zamiescisz w przyszlosci na tym forum widac bylo poprawe twojej sylwetki.

Kox'n'machen

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powrót :)

Następny temat

Ocencie mnie w skali 1-6

WHEY premium