SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomoc w rozkreceniu metabolizmu, zrzuceniu 10 kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3931

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 538
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 793 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11813
http://pl.wikipedia.org/wiki/Tyroksyna  t4

http://pl.wikipedia.org/wiki/Trójjodotyronina  t3

czesto zmiany metaboliczne sa powodowane przez niedobor tych hormonow

jesli lekarz nie zleci ci badania sama mozesz wykonac , zrob sobie

TSH, T3, T4

Zmieniony przez - antiself w dniu 2010-08-20 18:40:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 538
ok, lekarz mi kiedys mowil, ze jak poziom TSH spadnie znowu, a w moim wieku, najwieksze jest "ryzyko" :) zajscia w ciaze, bedzie i tak trzeba podawac hormony. czy to prawda ze wlasnie od nich mozna bardzo duzo przytyc? czy to nie prawda? bo jesli podnosi sie ten poziom hormonu, odpowiedzialny w jakims stopniu za trudnosci z utrata wagi, to przyjmujac te hormony powinno cos ruszyc ale w dobrym dla mnie kierunku. dobrze rozumiem? czy moze byc tak ze przytyje do 90 kg? szczerze? to sie boje!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 538
a tsh juz mam zrobione, tylko t3 i t4 w takim razie zrobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 793 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11813
sry bo nie doczytalem , jesli bedziesz przyjmowala hormony na wyrownanie (tsh)

to nie ma potrzeby robic t3 i t4, samo TSH powinno zwiekszyc ich produkcje i wyrownac braki.

co do tycia to przy dawkach na wyrownanie poziomu TSH nie musisz sie o nie obawiac .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 538
to w takim razie jest wieksza szansa na schudniecie? w koncu cos ruszy? chce w ciagu 2 nastepnych lat wziac zycie w swe rece, zrobic instruktora (moze sie uda). otworzyc biznes ze znajomym.
dodam ze mam juz mase miesniowa, potrzebna tylko redukcja.
najbardziej umiesniony i otluszczony mam tylek i uda. jest na to jakies wytlumaczenie? sadzilam ze tam gdzie wiecej miesni powinno byc mniej tluszczu. widze sporo nauki przede mna, duzo musze jeszcze ogarnac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 793 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11813
jak hormony beda wyrownane to powinno wszystko ladnie spadac.

tluszcze najczesciej odklada sie wlasnie w takich miejscach, skoro masz tam wieksze miesnie to dodajac do tego otluszczenie moga jedynie optycznie powiekszac te partie, ich wielkosc nie ma nic do wielkosci tkanki tluszczowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 538
w takim razie, nastepne moje pytanie, jak to zrobic by nie rozbudowywac bardziej ud, posladkow a jednoczesnie pozbyc sie tluszczu? ja kiedy zaczynam cokolwiek robic natychmiast rosna mi miesnie, nawet ramiona po treningu insanity, widze jak nabieraja coraz wyrazniejsze rysy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 797
ale to pewnie tylko chwilowo Ci tak rosną, z powodu szoku dla organizmu jakim są ćwiczenia siłowe. Kobiety z powodu genetyki nie mogą mieć dużych mięśni(no chyba, że koks)
Tak więć rozwijaj te mięśnie, do tego jak spalisz zbędny tłuszcz to będzie wyglądać super.
Tarczyca jest ważna-odpowiada za spalanie tłuszczu, stąd mogą wynikać Twoje problermy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 538
Czopit
moj organizm przyzywczajony jest do wysilku, jesli sa przerwy to spowodowane brakiem czasu, badz zla organizacja dnia, wiec jesli mam do wyboru-wypsac sie, pocwiczyc, isc do pracy/szkoly, prace w domu i wokol siebie to zazwyczaj rezygnuje z cwiczen, bo akurat nie mam wyjscia.
zdarza sie to rzadko, ale jednak..
miesni ud i tylko nie chce rozwijac, najwyzej podtrzymac to jakie sa, bo niestety ale one juz sa wyraznie napakowane, kazdy pyta czy cwicze i co. zwlaszcza faceci na to zwracaja uwage ktorzy sami cwicza.
no to pare dni i bede u endokrynologa i od razu zaczynam brac te hormony, moze w koncu uwolnie sie z tej otuliny tluszczu i wydobede spod niej dawna diablice :P

dziekuje ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co i jak odchudzanie? POMOCY

Następny temat

Wyliczona dieta do oceny.

WHEY premium