SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomoc w poprawie sylwetki

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1927

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11
Witam, wiem że jest mnóstwo takich tematów ale jedni piszą że,
O ten plan jest super, a drugi że do bani a więc proszę was o pomoc :)
Mam 16 lat mam 185cm wzrostu ważę 60kg
Chciałbym poprawić swoją sylwetkę, klatkę, brzuch, biceps bo takie chude rączki trochę głupio wyglądają .. :)
Brzuch mam już trochę wyćwiczony, ćwiczyłem A6W ale skończyłem po jakiś 2 tygodniach z lenistwa .. Ale teraz trochę tego żałuje bo są efekty :)
A więc chce żebyście mi pomogli zrobić/wybrać jakieś ćwiczenia/plan na mięśnie brzucha, po a6w mam mięśnie brzucha ale tylko górne pod mostkiem a chciałbym też wyćwiczyć dolne mięśnie, do tego jakieś dobre odżywianie bo mięśnie są widoczne tylko gdy napnę, w moim przypadku powinienem chyba przybrać na wadzę bo jak ma mój wzrost mało ważę :/ więc co jeść żeby przytyć a nie zrobić z siebie tłuściocha .. :)
Jakieś ćwiczenia na poprawę wyglądu klatki, a może jakiś plan jest na poprawę wyglądu klatki (tak jak a6w na brzuch)
W skrócie:
1.brzuch
2.dieta/dobre odżywianie
3.klatka (myślę że bez sprzętu, w domowych warunkach to pozostają tylko pompki a z pompkami chyba biceps tez się wyrobi)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oj jony, jony ...

"Brzuch mam już trochę wyćwiczony, ćwiczyłem A6W ale skończyłem po jakiś 2 tygodniach z lenistwa .. Ale teraz trochę tego żałuje bo są efekty :)" - Zaraz znikna. Co to sa 2 tygodnie ? 42 dni masz zrobic ! Cwicz najpierw sile woli jak myslisz powaznie o cwiczeniu - a w domu tym bardziej silna wola jest wazniejsza niz sila miesni !

Lenistwo w a6w i lenistwo w czytaniu forum.

Nikt Ci niczego nie ulozy, a jedynie skoryguje, podpowie, oceni i to nie chodzi o to zebysmy byli zlosliwi tylko o to aby kazdy przy okazji zdobyl troche rozeznania w temacie cwiczen, zasad treningu itd.

Wiec bierz sie za czytanie, uloz trening, diete umiesc w odpowiednich dzialach do oceny a za rok bedziesz kawal chlopa :)

1. Musisz przybrac na wadze najpierw.
2. Cwiczysz cale cialo ! Jak chcesz robic brzuch i klate tylko to bez sensu bo sie narobisz jak glupi osiol a efektow nie bedziesz mial specjalnych.

pozdrawiam

DARNOK35




Zmieniony przez - DARNOK35 w dniu 2009-08-23 22:04:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 204 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8990
z wlasnego doswiadczenia polecam na brzuch ABS II, wedlug mnie jest lepszy od weidera 6, a na klate pompki(wasko, szeroko, napodwyzszeniu), proponowal bym zaopatrzyc sie w drozek, zobacz na dziale - trening w domowych warunkach tam powinien byc ciekawy trening jak ciwczyc w domu(nie pamietam kto to napisal, jak nie bedziesz mogl znalesc posluz sie wyszukiwarka:D).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
Rejtan - nie wiem, czy zauważyłeś, ale jesteśmy w dziale trening w domowych warunkach

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 204 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8990
heheh juz tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11
http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.asp
czy te ćwiczenia pomogą mi w poprawie sylwetki?
jeżeli tak to ile razy w tygodniu, ile serii/powtórzeń wykonywać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
https://www.sfd.pl/Plan_treningu_dla_osób_początkujących_-_foty_str._12-t359947.html
będzie w sam raz

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11
no to tak, czy mogę sobie odpuścić te ćwiczenia:

1) Unoszenie zgiętych nóg wisząc na drążku (m. brzucha) 12-15 powtórzeń
4)Podciąganie na drążku podchwytem na szerokości barków (m. pleców) 8-10 powtórzeń - trudne, lub
4a)Podciąganie na drążku j.w. ze stopami opartymi o krzesło (m. pleców) 10-12 powtórzeń - łatwe

wymieniłem te ćwiczenia z braku sprzętu. Jaki plan do tego? tzn. ile serii i powtórzeń? dietę jakąś znajdę na stronie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
drążek możesz zamienić na wiosłowanie.

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11
możesz mi napisać na czym polega to wiosłowanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
www.kulturystyka.pl/atlas - i wejdź w "plecy"

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na pompki

Następny temat

Spięcia brzucha - poprawna technika

WHEY premium