SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomożcie!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5280

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 95
czemu zbędna ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9059 Napisanych postów 82751 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699853
proponuje najpierw obliczyć swoje zapotrzebowanie kcal
potem zsumować kaloryczność z obecnej diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 1615 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23367
Uwielbiam takie tematy. Dziewczyna chce przytyć to za mete chce sie brac
Meta nie jest zła? są lepsze środki. Meta jest androgenna więc po co ma to brać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 95
wprowadzilam kiedys diete z 2,5 tys kalori i nie przytylam a tylko mi bebechy waywalilo , ta diete ktora napisalam jest napewno na ponad 3,5tys
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 95
no niby jakie te srodki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 1615 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23367
Dieta to po 1 - najlepszy środek. Przy takiej wadze to żaden problem przytyć.
A jeśli już koks, to wszystko co jest najmniej androgenne. Np oxandrolon
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Tak jak flex napisał. Oblicz swoje ppm a potem dietę ustal tak, żeby bylo 500kcal więcej. Jak nic się nie będzie działo po 2 tygodniach to dołóż kolejne 500kcal.
Wybacz ale tłumaczenie, nie mogę przytyć bo taką mam genetykę jest równie głupie, jak tłumaczenie małolatów, że nie mogą przytyć, chociaż jedzą baaaardzo dużo, bo mają taką przemianę materii.
Każdą ppm można przeskoczyć, Twoją też.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 696 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38106
Większość kobiet stara się zrzucić kilogramy , jesteś feministką i chcesz przykoksować jak chłop ?Niektórym metanabol właśnie tłumi apetyt.Dieta + ćwiczenia i apetyt powinien ruszyć.Poczytaj o megace.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 95
Osoby, którym zależy na istotnym wzroście masy rozczarują się tym środkiem. Albowiem Oxandrolon nie nadaje się do budowania dużych przyrostów mięśni. W tym celu jest przyjmowany jednocześnie ze środkami o silniej wyrażonych właściwościach androgennych.
Środek ten powoduje mocno odczuwalny przyrost siły a nie mase ciała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9059 Napisanych postów 82751 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699853
Balearic

Meta nie jest zła? są lepsze środki. Meta jest androgenna więc po co ma to brać?



zluzuj poślady
poczytaj jest jak mocno metka jest androgenna
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

WINO + PROP ? CZY DLA MNIE? A MOZE COS INNEGO ? FOTO

Następny temat

META + Sus lmg

WHEY premium