SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomożcie!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5261

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 95
no wlasnie dlatego chcialam o to zapytac , a do tej sptecznej niestety nie mam dostepu mam tylko takie srodki. flex chociaz Ty jestes za tym zebym wziela?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 696 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38106
90% tego co lata u nas to podróbki Jelfy . Meta z Malay Tiger to b. dobry wybór , o towar się nie martw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Runner21
Powiem tak : chcesz to bierz , Twoje życie , Twoje zdrowie.

Hahaha, w każdym temacie w dopingu jak pyta się dziewoja to znajdzie się jeden zbawca co chce wybronić od brania sterydów. Zakochałeś się?

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Malutka21...
flex chociaz Ty jestes za tym zebym wziela?

pls pls pls

Jeżeli masz sama wątpliwości, a wychodzi na to, że tak, to wstrzymaj się na 3-4 miesiące a przez ten czas spróbuj z dietą.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Możesz wziąć, tylko dopnij dietę i trening. Rozpisz w kalkulatorze kalorii posiłki, bo często chłopaczki myślą, że jedzą 4k kalorii a jak podliczą te kanapeczki to ledwo im 1800 wychodzi... Zadbaj o podaż białka i innych makro to dobrze wyjdziesz na tym. Powodzenia w sukcesie!

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 95
Bo to jest wlasnie tak ze robicie dziurę w glowie , a ja wsumie postanowilam i to nie wczoraj tylko jakis czas temu. neevsky w pierwszym poscie napisalam diete powiedz czy to wystarczy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699685
Malutka21...
flex chociaz Ty jestes za tym zebym wziela?



wręcz odwrotnie
ale ja tu nie jestem Matką Teresą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 95
pewnie smiejcie sie ze mnie spoko :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 696 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38106
Białko : 3g/kg
Tłuszcze : 1g/kg
Węgle : 4-5g/kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Malutka21...
Bo to jest wlasnie tak ze robicie dziurę w glowie , a ja wsumie postanowilam i to nie wczoraj tylko jakis czas temu. neevsky w pierwszym poscie napisalam diete powiedz czy to wystarczy ?


http://potreningu.pl/kalkulatory/kalorie

To jest lista zakupów a nie rozpisana dieta. Zajrzyj do działu Lejdis, poprzeglądaj parę dzienników i się ucz.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

WINO + PROP ? CZY DLA MNIE? A MOZE COS INNEGO ? FOTO

Następny temat

META + Sus lmg

WHEY premium