SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomożcie!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5278

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Malutka21...
pewnie smiejcie sie ze mnie spoko :)


Nie śmieję się z Ciebie, tylko Runnera bo uważa Cię za swoistą "dziewicę" i uważa, że trzeba pielegnować taki kwiatek. Najlepiej jakby tylko on mógł go zerwać .

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 95
myslalam ze jak juz tyle w tym siedziecie to nie bede musiala pisac co ile wegli bialka czy kcal tylko ogolem stwierdzicie czy wystarczy czy nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
W tym dziale głównie rozpisujemy tutaj wszystko w miligramach więc wybacz naszą dokładność .



Nie wystarczy. Chcesz efektów to się przyłóż.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 95
wypelniam ta tabele a jak ja tu wrzucic ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
screenshot, zapisz zdjęcie i wyślij

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
malutka z kad jestes? jak chcesz to dobrze zbilansuje Ci posilki, mozemy tez popracowac nad kondycja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Nie sluchaj sie neevskyego w sprawie jedzenia bo skonczysz jak on

To nasz forumowye expert (sory za slowo) od zygania i to nie tego spowodowanego alkocholem. Ma tu niepodwazalny autorytet w tej kwestii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 95
Ale Cie humor trzyma ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 95
krk ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 95
wypełniłam ale nie umiem tego wrzucić ;/
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

WINO + PROP ? CZY DLA MNIE? A MOZE COS INNEGO ? FOTO

Następny temat

META + Sus lmg

WHEY premium