SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

podstawowe przyczyny braku postepow..

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7060

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
a moze poprostu nie zaczales walic koxu w przedszkolu jak kolega ze zdjecia

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
Chyba trzeba taki art i w suplementacji stworzyc

https://www.sfd.pl/czem_nie_idzie_nic__-t365387-s2.html#post6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 903 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6918
trening z lepszym duzo daje prawie zawsze , zasada jednak jest taka zeby ten lepszy byl starszy bo jesli jest mlodszy to daje po psychice
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
i ten lepszy zeby cwicyl po tobie a nie odwrotnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 903 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6918
napisalem to tylko z autopsji , cwiczylem w piwnicy z mlotkami o podobnej sile klotnia sprawila ze przenioslem sie do innej silowni i trening robilem z Romanem Gzylem 44 lata obecnie trener Tomka Kowala , postep byl podobny do niby mocnych treningow z saa moich kolegow z piwnicy po dwoch latach bez saa bylem silniejszy od karpiela mistrza sily w piwnicy o prawie 30 kilo na plaskiej

Zmieniony przez - pulok w dniu 2007-11-26 23:14:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 544 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13833
Ładny art ale zbyt ogólnikowy, negowane są niektóre metody ale nie są podane "dobre" wyjścia.
Sog by był ale nie mam abona.

Mikosz wbij do Spamu u nas albo na GG bo chce pogadać.

Zmieniony przez - bkr w dniu 2007-11-26 23:18:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 54 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
swego czasu temat maszyn był wałkowany. Owszem, jak ktoś chce treningu siłowego i wyglądu ala strongman to sztanga podstawa i tzw. wolne cieżary. Ale jeśli ktoś chce wyglądu kulturysty to nie wyobrażam sobie garażowego treningu by uzyskać odpowiednią separację i wygląd. Zauważcie, że nie tylko pracujemy nad danym mieśniem, ale często nad poszczególnymi jego częściami (przód i tył barków albo góra/dół klatki względem osi y i bliżej mostka lub dalej względem osi x). Uzyskanie tego li tylko za pomocą pary sztangielek i sztangi nie po prostu niewykonalne. Ciekawie musiałby wyglądać trening dwugłowego uda, pleców czy łydek bez użycia urządzeń. A już na pewno nie na pewnym stopniu zaawansowania, gdzie często potrzeba kilku ćwiczeń po 3-4 serie i czestej rotacji, by uzyskać stały progres. Ba! Ja w tej chwili wręcz zmieniam siłkę co miesiąc, by nie przyzwyczajać organizmu do tych samych warunków treningu, a co tu mówić o samej sztandze. Obecnie tam gdzie ćwiczę jest ok. 50 urządzeń.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2562 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33896
Wiad, mowa jest o masie. Oczywiście stosując podstawową zasadę cykliczności, trzeba robić w każdym makro cyklu treningowym różne ćwiczenia("masa","gęstość","separacja". Ale przez pierwsze kilka lat treningu nie warto. Najpierw trzeba mieć masę potem można robić ładny wygląd.Dużo jest osób które przy 180cm i 80 kg wagi chcą robić "rzeźbę" śmiech na sali

Pane moderatore, prose ne ubija tematu

To se ne da!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 54 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
No to fakt. Początkujący to masa podstawa.
Wyżej się wypowiedziałem, iż ja patrzę z perspektywy trenującego już parę ładnych lat. Zatem nie tyle chodzi mi o masę, co o jej odpowiednie proporcje, separację mięśni itp. W końcu po kilku latach osiąga się kres możliwości w materii rozwoju muskulatury i kierunek idzie bardziej na zachowanie+ogólny wygląd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
koledzy zdecydowanie mnie przeceniacie. nie nadaje sie na autora artow o stoisowaniu saa. raczej zgodnie z mym wyksztalceniem wole pisac o żywieniu i suplementach.
poza tym prosze zauwazcie ze występuje nie anonimowo. dostałem juz kilka maili z pogózkami ze zostanie na mnie wnioesiona skarga do prokuratury jakobym namawiał młodzież do stosowania saa.
tym czasem pisałem w temacie odblokowania jako zaqkończenia stosowania saa, względznie wypowiadałem sie w temacie likwidacji skutków ubocznych stosowania saa. mysle że zdecydowana większośc kolegów jest na etapie zachwytu co mogą dać saa /II stopień wtajemniczenia/, odrzucając myśli co im ucieka względnie czym zapłacą za stosowania saa.

co do tematu stosowania nadmiernych ciężarów podczas wykonywania sesji treningowej to cały czas uważam że większośc ćwiczących stosuje ćiężary nad którymi nie panuje.

pozdr
mc

IHS TEAM

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

meta+prolo+superka potrzebna porada

Następny temat

Alchemia - niebieska

WHEY premium