SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

po testosteronie powiekszyl mi sie gruczol prostaty

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2220

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1469
Biorę testosteron enan prolongatum z apteki 8 tydzień 200mg co 5dni. Ostatnio zdarzyło mi się wypić trochę alko przez dwa dni.chciałem żeby nie było spadków zwiekszylem dawke do300mg twą razy takie zastrzyki wykonałem co 5 dni był to 9 tydzień. I skutki uboczne pojawiły się takie ze ból. Przy oddawaniu moczu nacisk na dole pod jadrami. Częste odawanjiew moczu średnio co 2 godziny wystraszylem się i wróciłem do dawki 200mg co 5 dni. Do tego biorę dece z apteki 100mg co 5 dni. Obecnie ból się zmniejszył przy odawaniu moczu ale parcie na sikanie pozostało co 2 godziny sikanie średnio. I teraz moje pytanie co robbic dalej czy jakieś badania czy to poprostu było glupota zwiększenie dawki i minie pozostając przy tym 200mg. Moja waga. 103 kg wzrost 190.lat 35. Zwiekszylem dawkę bo efekty dla mnie były mizerne. Nadal ból w kroczu przypomina ze coś jest nie tak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Dokładnie jak zegar biologiczny też z moich obserwacji oraz, publikacji wynika że estrogen to główny winowajca. Mnie na badaniach wyszło przebyte zapalenie prostaty, urolog stwierdził że jak nic nie dolega to nie brać żadnych lekarstw które w tym schorzeniu są i tak mało skuteczne, w twoim przypadku ulgę mogą przynieść alfa-blokery, dorażnie, ograniczają w odczuwalnym stopniu częste oddawanie moczu, ale najpierw zrób badania.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9055 Napisanych postów 82739 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699788
Jak to stwierdziłeś ,że powiększyła Ci się prostata?
Jest jeszcze coś takiego jak zapalenie prostaty ,poczytaj o tym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1469
Źle to ujelem nie wie czy zwiększyła ale coś z prostata bo ból jest w tym miejscu gdzie ona się znajduje plus często odawanie moczu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 357 Napisanych postów 1971 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69308
Nawalony byles i pewnie lales po pijaku i jaja Ci przewialo:)Po jednym strzale 300mg gruczol na drugi dzien Ci nie urosl...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1469
Na chwile obecna czasami występuje pieczenie pod jadrami i najbardziej przeraza mnie to sikanie dzieje się tak o tygodnia. Chyba kupie jakkis suplement na prostatę i kupię test na prostatę psa. Najlepsze to ze recepte miałem od urologa przepisujac mi to twierdził po co mam mi to (ze teraz będę zwiększał a później odblokowywal hcg ze jestem wariat i ze będę wrakiem hormonalnym a jak teraz pójdę do niego to powie ze się doigralem. Oby nie było to coś poważnego żeby minęło naprawdę mam stracha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9055 Napisanych postów 82739 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699788
Lepiej zacznij od zwykłego badania moczu .Suplementy nic Ci nie pomogą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1469
Może to te obiawy przejścia testosteronu na DHT. Sam juz nie wiem alle odechciało mi się berac jakie kolwiek sterydy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1469
W poniedziałek udam się na badania prywatnie jakie mam zrobić tetosteron ob
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9055 Napisanych postów 82739 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699788
Jak chcesz dokładnie zbadać to badanie ogólne moczu, posiew moczu, USG prostaty, jąder i najądrzy, morfologia krwi i najprzyjemniejsze - wymaz z cewki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1469
A czy można brać podczas cyklu Fitoprost , o tym, że zapobiega konwersji testosteronu do DHT. Bo może przez tak mi się dzieje juz sam nie wiem co robić i jakie środki brać. Być może mam zapalenie pęcherza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
nie bierz nic, czlowieku, idz na badania najpierw. nic na slepo

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prop + wino Genesis

Następny temat

powiekszone wezly chlonne

WHEY premium