SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Badania po Testosteronie suspension

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2073

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 236
Witam chciałem się poradzić czy to dobry wynik znajomy kusi mnie Testosteronem suspension a po kolegach z siłki wiem ze połowa tego co lata w pl to niestety wyj**ki, ale wziąłem na spróbowanie i wynik mi wyszedł taki po badaniach norma do 10 a ja miałem 28 całkowitego czy to dobry wynik i czy warto się tym dziurawić badania krew pobrana godzinę po zastrzyku 1ml/50mg co o tym sądzicie???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 236
tak jestem na cyklu ale chciałem sprawdzić działanie tego środka tak jest obiektywniej a teraz na odbloku jestem więc wruce do pozycji wyjściowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Dobry. Suspek się nie zdąży skumulować w organiźmie, bo po ukłuciu trafia bezpośrednio do krwi i jest bardzo szybko wydalany - stąd nie ma szans przekroczeniu norm aparatury na nim, chyba że będziesz bił masakryczne dawki.

Zmieniony przez - PakerZbreslau w dniu 2013-06-05 20:25:04

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94922 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
czemu nie zdąży się skumulować?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 236
znaczy dziś zrobiłem dla porównania drugie wyniki ale bez kucia się i z ciekawości chce zobaczyć czy okres półtrwania taki krótki jak piszą czyli 24h
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Bo jego okres półtrwania jest przyjmowany jako 4-6h przez co, żeby nadać kumulację temu środkowi należałoby robić iniekcje 3x dziennie w dość sporej dawce.

Okres półtrwania jest przyjęty jedynie teoretycznie, bo naukowo jest nieznany z uwagi na wodne podłoże i natychmiastowe użycie przez organizm.

Zmieniony przez - PakerZbreslau w dniu 2013-06-05 20:33:13

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94922 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
jak 4-6 jak jest ok 24 h okres półtrwania

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
To jest z publikacji naukowej, która mam na dysku(zresztą ona jest w necie dostępna) "There is no classic half life of aqueous Testosterone Suspension due to the nature of the various suspension particle sizes and the non existence of an ester".

Czyli że nie można określić na poziomie naukowym półtrwania tego środka, z uwagi na to, że nie jest to ester a czysty testosteron. Okresy półtrwania propka, enana, cypka zależą od czasu rozkładu estru przez organizm. Ludzie przyjmują 4-6, czytałem o 12h, a nawet i o 31h, Jednak jest to nie do udowodnienia.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94922 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
no może,ale ogólnie większość przyjmuję okres około doby

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
ja bilem tne ed i nie czulem wahan nastroju, zatem kolega co w tym troche siedzi, mi mowi ze tne najlepiej bic 2x ed, mowi ze to ma te do 12h na okolo, radzil bic rano, np o 8 a druga dawka przed treningiem np o 18... no ale to trzeba miec 3 dupy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Są i publikacje, które zalecają 3x dziennie kłucie - pozdrawlaju Gorzej niż zaawansowany kompotowiec-heroinista

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
PakerZbreslau

Okres półtrwania jest przyjęty jedynie teoretycznie, bo naukowo jest nieznany z uwagi na wodne podłoże i natychmiastowe użycie przez organizm.


Nie wiem czy to ma cokolwiek wspólnego. Bardziej chodzi o to, że nie ma zbytnio jak odróżnić testa suspension od tego co jest w organiźmie.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o pomoc

Następny temat

Czy mogę brać polską mete ?

WHEY premium