SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Badania po Testosteronie suspension

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2068

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
No pewnie ze i 3x, jacys PRO tak kuja, niewatpliwie. Ja bile apteczne TNE - Aquaviron z Indii, 1ml/25mg.. bilem 25 i 50mg, i naprawde srodek kozak, az sie boje pomsylec bic np 3x po 50mg ed, moga rogi wyrosnac na glowie Mam odlozone jeszcze z 60amp starego zapasu, ale nie ma kiedy przbic jak narazie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
To logiczne, skoro to nie jest ester - jest traktowany jako teść w organizmie i nie da się określić jego okresu półtrwania na poziomie naukowym.

Zmieniony przez - PakerZbreslau w dniu 2013-06-05 20:53:56

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 236
o to dzięki ale chyba jak 3x lub 2x dziennie to na razie sobie zapas zrobię bo później mogę kredę trafić, i jak nabiorę odwagi żeby się dziurawić 2x dziennie to przybije
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Jeśli godzinę po badaniu poziom testa tak znacząco skoczył jak napisałeś, to masz dobry towar, więc spokojnie możesz bić.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
A nie wpadli by na taki pomysł, żeby zbadać po prostu wyjściowy poziom testosteronu, zrobić iniekcje z suspension i badać okresowo poziom aż wróci do poziomu wyjściowego?

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 236
jutro napisze jak drugi wynik z dzisiejszych badań
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Jest to ciężkie do oznaczenia, bo poziom testosteronu ulega za dużym wahaniom w ciągu dnia, dlatego nie ma w żadnych publikacjach naukowych okresu półtrwania suspension.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Dlatego trzeba powtórzyć kilkukrotnie badania w innych warunkach, żeby były miarodajne. Jest to zdecydowanie do określenia.

Proponuje zbiórkę i mogę się zgłosić jako wolontariat do badań .

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie ma się co spinać __ jutro wynik będzie taki sam i po ptakach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 236
dziś po badaniach było normy od 3 do 10 a wynik był 1,42 czyli zaniżony co świadczy że towar raczej działa co sądzicie?? wczoraj badanie było robione bez kucia więc na sucho.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o pomoc

Następny temat

Czy mogę brać polską mete ?

WHEY premium