SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

po kiego czorta aminokwasy przed treningiem

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3445

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12101 Napisanych postów 160562 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234945
Amentoris ale trzeba wziac pod uwage, ze tak na 500g produktu jest 250g bcaa, czyli chcac dostarczyc 10g bcaa musimy wziac 20g bcaa xtra. tak wiec wychodzi 40g w dzien treningowy co daje nam 12,5 treninga

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
tak ale mięśnie budują sie po treningu a nie przed ani w trakcie wiec to zaprzecza tej teorii


i co wy na to?

Zmieniony przez - chudy001 w dniu 2009-09-11 22:30:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
TomQ-MAG - wersja którą podałem jest na tzw. biedacko, jak kto woli w choooj ekonomicznie, sam ładuje zazwyczaj po 20g bcaa (bez gluty ) przed i po tren.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12101 Napisanych postów 160562 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234945
zalezy jak na to patrzec.
gdzies na bf byla ta tabela z wchlanialnoscia bcaa
to zeby swobodnie krazylo w krwiobiegu i tak musi byc wypite conajmniej godzine przed treningiem, czyli ujmujac, jak ktos pija podczas, czy przed, to zacznie dzialac, akurat po skonczonym treningu.


Amentoris spoko, sprostowalem tylko tak, dla porzadku

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2009-09-11 22:32:38

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
ja mam trening ok 1h 15min i np robie 45min klatke ewentualnie pije te amino i ćwicze biceps, po treningu 2 porcja amino, bynamniej wiem ze nie pójdzie na marne w takiej opcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
No Problem - ja też sprostowanie napisałem - dla porzadku .
O ile dobrze pamiętam wchłanialność bcaa wahała się w granicach 40-50minut...
Pijesz bcaa podczas treningu? Nie lepiej łyknąć je z pół godzinki, lub i godzinę przed treningiem... Dawki te praktycznie Ci się pokrywają i pijesz 2 porcje, jedna za drugą, a wówczas będzie to nieco rozłożone w czasie.


Zmieniony przez - Amentoris w dniu 2009-09-11 22:42:27

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
ograniczają rozpad białek mięśniowych podczas wysiłku,

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
przed, w trakcie i po przydatne, dzialanie antykataboliczne, ale nie dla kazedego i nie zawsze rownie potrzebne, zaczynasz cwiczyc - niech ci to glowy nie zaprzata
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cm3

Następny temat

Jak przybrać na masie....

WHEY premium