SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

plisska zajrzyjcie tu.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1055

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 228
hej mam do was pytanie mam 14 lat i waże 48 kg słyszałem że to niedowaga ale jest tak żę kiedyś byłem gruby i bardzo szybko schudłem..teraz mam mały nadmiar skóry a od paru miesięcy ćwicze na rózne cześci ciała i juz mi się troche wyrzeźbiły ale skóra która wisi mi przeszkadza jest to widoczne na klatce i brzuchu czy wiecie co mam zrobic..pliska..jak wiecie co ma zrobic
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jesc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 228
aa do tego mam 165cm wzrostu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035
Pasowałoby troche przybrać na masie, ale mała waga w tym wieku to nic nadzwyczajnego.


Zmieniony przez - tomot w dniu 2005-12-28 22:32:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 743
ja slyszalem ze mozna jakos skurczyc skore bo w mlodym wiku jest elastyczna skrcza sie bez problemu jak sie kapiesz lub biezesz prysznic wez jakas gabke i nacieraj te czesci ciala i wez polewaj sie woda minute zimna minute ciepla tak slyszalem ze to pomaga mojemu bratu pomoglo pozdrowki

smrut perfum i zapach gowna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 406 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4131
piszcie ****a normalne tematy a nie "pliska zajrzyjcie tu"

__________________________________

Shut The f*** Up And Train !

Ja - http://www.sfd.pl/temat231404 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Artykul- Martinez radzi. KLATA BEZ OGRANICZEN

Następny temat

plan na mase srednio poczatkujacy chyba niezły

WHEY premium