SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

plecki po 4 miechach

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11445

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
czy nikt nie zauwazyl ze koles ma 191 cm wzrostu ? przy tym wzroscie na zdjeciach 45 na lapsku wyglada jak witka

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 170 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3686
DO KRÓTKIEJ PAŁKI!
( z gory sory za wulgarne słownistwo jakie tu poleci, ale ten lamus juz mnie zaczyna w****iac, wiec wybaczcie )
Nie wiem czy wiesz..ale jestes zwyklym lamusem, bo to troche irytujace jak jezdzi sie po koledze, i to w dodatku przez forum internetowe...tym bardziej nie podajac swojej godnosci. jestes zwykla pala o intelekcie mojego nowego psa :)moglbys chociaz powiedziec jak sie nnazywasz lamerska istoto! podejzewam ze wygladasz duzo gorzej ode mnie wygladasz, a pijesz teksty starajc sie mi pojechac, bo chcesz zaimponowac chlopakom z forum i sie prawdopodobnie im podlizac to by bylo na tyle...ludzie, ******lcie Krótkiego przez jego dziorawe zeby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
trenuj trenuj - masz dobre warunki (wzrost, nie otluszczasz sie, szerokie barki) i to wykorzystaj

p.s. jakbys dal fote z kims kto ma "normalny" wzrost (175-180) to byloby widac ze jest ok

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 391 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2799
jak tam jest 35 to ja jestem andrzej golota
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 170 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3686
witaj andrzeju :-
błąd- tam nie ma 35, tam jest 36 bez rozgrzania, dzis zmierzylem dokładnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 259 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3757
Dragon ma duzo racji, czesto sadza sie kolesie z cm wiecej w lapie, dajcie ogolnie chlopakowi spokoj. jest mizernie ale poza podciaganiem sie nic nie robi, zacznie i moze sie okazac ze bedzie lepszy od niektorych z Was. Co najwazniejsze koles nie twierdzi i nie dyskutuje ze jest zaje***ty jak sfd-owe, regularnie pojawiajace sie trolle, ma do siebie w miare dystans.
pozdr

buhahahhaha!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 121 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1377
"nie ma to jak ziom ktory potrafi czlowieka wesprzec i wogole koles z kim dobrze rywalizuje sie w pakowaniu " - to jest przykład do tego że nie ja ale ty nie masz honoru sie przyznać! Jedziesz z chłopakami na siłce ogólnorozwojowy i nic z tego nie ma a mówisz ze tylko na drążku! I kto chce sie popisac przed chłopakami?! A pozatym ja downie nie musze sie ujawniać bo to jest forum jak może już zauważyłes. Dałeś fotki do oceny i jak ktos cie tylko skrytykuje to odrażu płaczesz z wymówkami... albo rozbawiają mnie te pocieszające texty twoich kumpli! A co do 191 to mam spore wątpliwości!
To by było na tyle https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/7.gif[/img] Proponuje zebyś nie zakłucał już wiecej spokoju na sfd to porządne forum !!! Proponuje zebyś nie zakłucał już wiecej spokoju na sfd to porządne forum !!! Proponuje zebyś nie zakłucał już wiecej spokoju na sfd to porządne forum !!! [img]../../buziaki/7.gif" alt="" />
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 259 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3757
eeee, krotki! jak piszesz o kolegach to nie o mnie mam nadzieje- nie znam goscia! Pierwsze dwie str wydawal sie do rzeczy, wyglad jw mizerny ale bez silki z tym wzrostem...
jak to jednak prawda ze cwiczy to zenada do kwadratu (wyglad + nie przyznawanie sie trenowania) a Ty znasz go?
A inna sprawa- jw, coraz czesciej widze na forum jak slabiutcy kolesie cisna z nowicjuszami, sami nie maja co pokazac. Taki np jet pilot ma mocny ofens a nigdy jego zdj nie widzialem? czasem przeginka, leczenie kompleksow czy co?
sorry za czesciowy off-topic,
pozdr

buhahahhaha!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 170 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3686
na silownie nie chodze! a pakowanie to takze cwiczenia na drazku, co nie? :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 121 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1377
haus111 no mówisz do rzeczy! Chciałem pokazać tylko że własnie tego kolesia dobrze znam i wiem że chwali sie treningami od dawien dawna. A inna strona to to że sie nie przyzna bo zdążył pochwalić sie kolegom jak go to nie chwalą na sfd. Niedługo reszta wklei zdjęcia i czekaja jak na lustereczku "oceń mnie" nie po to jest chyba te forum...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja klata :)

Następny temat

oceniajcie jak chcecie

WHEY premium