SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pleci i nogi... pomocy;P

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1443

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 124
witam wszystkich!! mam ogromna prosbe : cwicze w poniedzialki biceps(modlitewnik,hantle),klate(lawka skos poziom,rozpietki),triceps(wyciskanie francuskie,hantle),wtorek barki,przedramie,kaptury. ŚRoda wolna . Czwartek triceps biceps przedramie. Piatek : ktata , barki, Kaptury. Mam ogromna prosbe!!! chce w Srode zaczac cwiczyc nogi i plecy ... czy to dobry pomysl ?? chce to cwiczyc wlasnie tylko w srody bo wtedy mam czas... cwicze w warunkach domowych tj 110 kg w krazkach, 2 gryfy krotkie 40 cm , gryf lamany, gryf dlugi, modlitewnik oczywiscie tez lawke posiadam;p pomozcie i zaproponojcie mi cos na plecy i nogi. Z gory wielkie dzieki. PZDR!!aha cwicze juz tak amatorsko ok 2 lat
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777742
poniedzialki biceps(modlitewnik,hantle),klate(lawka skos poziom,rozpietki),triceps(wyciskanie francuskie,hantle),
wtorek barki,przedramie,kaptury. ŚRoda wolna .
Czwartek triceps biceps przedramie.
Piatek : ktata , barki, Kaptury

plan beznadziejny ćwiczysz klatkę, barki, ramiona dwa razy w tygodniu a nie masz gdzie wcisnąć pleców i nóg???

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 124
ok;p przejrzalem propozycje planow i mysle ze skorzystam .. dzieki i pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777742
pamiętaj tylko że to właśnie w treningu największych partii tkwi sekret masy i siły podczas ich treningu wydzielane są wielkie ilości hormonów i uwierz że wpływają też na rozmiar innych mniejszych parii

Ps jak ułożysz coś to wrzuć tutaj zobaczymy

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 124
Trening na 4 dni treningowe

Poniedziałek
Klatka+barki+triceps (trening ciężki)

Klatka

Wyciskanie sztangi płasko 12/10/8
Wyciskanie hantli skos 10/10/10
Rozpiętki 10/10/10

Barki

Wyciskanie hantli 14/12/10
Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 10/10/10

Triceps

Prostowanie ramion na wyciągu 12/10/8
Pompki w podporze tyłem 10/10/10

Wtorek
Nogi+Plecy+Biceps (lżejszy trening)

Nogi

Prostowanie nóg na maszynie 12/10/8
Uginanie nóg na maszynie
Spięcia stojąc 3 serie

Plecy

Ściąganie drążka wyciągu górnego do karku 12/10/8
Martwy ciąg 12/10/8

Biceps

Uginanie ramion ze sztangą 12/10/8

Środa wolne

Czwartek
Klata+barki+triceps (lżejszy trening)

Klatka

Wyciskanie płaska 12/10
Wyciskanie skos 12/10

Barki

Wyciskanie hantli + unosznie bokiem 2 serie

Triceps

Francuskie wyciskanie sztangi 12/10/8/8

Piątek
Nogi+Plecy+Biceps (cięższy trening)

Przysiady ze sztangą 12/10/8/8
Przysiady wykroczne 12/10/8
Wspięcia stojąc 3 serie max

Plecy

Podciąganie na drążku 3 serie max
Wiosłowanie sztangą 12/10/8/8
Wiosło hantlą 12/10/8

Biceps

Uginanie ramion ze sztangą 12/10/8
Uginanie ramion z hantlą młotkowo 10/10/10
TO plan ktory wlasnie TY opracowales
zastanawiam sie wlasnie czy nie za malo serii jest w poszczegolnych dniach np we czwartek skos i na plasko klate po 2 serie.. moglbys mi powiedziec czemu akurat tak malo a nie wiecej?? aha i czy przedramie mozna tam gdzies dolozyc;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777742
w klatce np w dzień lżejszego treningu można dołożyć po serii podobnie w prostowaniu i uginaniu nóg , zasada jest prosta każda partia jest trenowana dwa razy w tyg przez co jeden trening jest cięższy a drugi lżejszy, lżejszy trening ma pobudzić mięśnie ale nie zamęczyć ich bo dwa ostre treningi w tygodniu mogłby organizm nie nadążać z regeneracją.

W tego typu planach bardzo uważać trzeba na objętość bo jeśli z nią przesadzisz skończy się to przetrenowaniem lub zastojem danej partii

Zasada im więcej tym lepiej w ogóle się tutaj nie sprawdza

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 124
2 sog polecial dzieki;) jeszcze jedno pytanko jak bede chcial dolozyc przedramie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777742
nie mozesz dac dwóch sogow

z przedramieniem nie ma problemu możesz dołożyć

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 124
zauwazylem ze nie moge dac.... hehe:) w ktore dni moge dolozyc ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777742
np w piątek

Zobaczysz że przedramiona dostaną dość konkretna dawkę bodźców w całym tygodniu

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 124
jeszcze jedno pytanko rion:) mowisz ze jak przezuce sie na ten plan to lepiej dla mnie i efekty powinny byc lepsze;) sorko ze tak z niedowiezaniem pytam temu bo tamten plan u samej gory dal mi kolega ktory cwiczy juz dobre 7 lat i ma co pokazac ale pomijajac na tamten plan nie narzekalem bo efekty sa nie wiem czy przy mojej ambicji nie powinny byc lepsze... dlatego przezucajac sie na TWOJ plan chce sie jeszcze raz upewnic...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na mase nr. 2 do oceny

Następny temat

plan hss

WHEY premium