SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

plan do oceny

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 507

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 27
czesc! bardzo bym prosil o ocenienie planu treningowego na mase.
mam 25 lat, 180cm i 75kg wagi. Cwicze juz ponad rok ale nie robie tego wystarczajaco madrze bo nie mam zbyt wielu przyrostow. Ciagle staram sie czegos uczyc i czytam rozne fora i artykuly, ale od nadmiaru tresci i zrodel zaczyna mi sie wszystko juz mylic. I tak naprawde nie wiem czy cwiczyc po 12 powtorzen czy po 5. Robic progresje dokladajac ciezar z treningu na trening czy jechac jednym ciezarem jakis czas.
Bardzo bym prosil o pomoc doswiadczonych osob bo pomimo tego ze lubie cwiczyc to niestety przykro patrzec na brak efektow w ktore sie wklada duzo sily i zaangazowania.

oto plan jakim trenuje obecni

push
1. wyciskania skos + -4 serie 12 powtorzen
2. wyciskania poziome -4serie 12 powtorzen
3. zolnierskie - 4serie 8-12 pow
4. unoszenie sztangi przed siebie - 3 serie 8-10 pow
5. francuzy sztanga na lawce - 3serie 12pow
6. wyciskanie waskie na lawce - 3serie 12pow
7. brzuch kolkiem - 3s 12pow

pull+nogi
1. siad ze sztanga - 4 serie 12p
2. wykroki - 4s 12pow na noge
3. podciaganie nachwytem szeroko - 4s max powtorzen
4.wioslowanie sztanga na lawce- 4s 12pow
5. mlotek - 3s 12p
6. 21 sztanga - 3s 21p

cwicze w domu wiec nie mam zbyt duzo sprzetu i obciazeniaa. Czy ten zastoj miesni moze byc spowodowany mala iloscia obciazenia? mam obecnie 40kg i na barki tric czy bic jest to i tak zbyt wiele ale np na nogi klate czy plecy jest to malo i mam zamiar dokupic 30kg i stopniowo progresowac.

mam jeszcze klopot z brzuchem, od zawsze mialem odstajacy brzuch od pepka w dol. Np gorne miesnie fajnie widac ale wlasnie dolna czesc brzucha mi strasznie odstaje i nie wiem jak sie tego pozbyc. Nie jem fastow ani slodyczy czy tez napoi gazowanych. Czasami licze kcal i na pewno nie przekraczam 3300kcal. Moze to byc jakas nietolerancja pokarmowa na jakis skladnik? czy moze dorzucic jakies kardio do cwiczen?

Jakie cwiczenia bylyby najlepsze na rozwoj Vplecow?

ost pytanie. po intensywnym treningu powinno sie zjesc szybkie wegle i bialko z niska zawartoscia tluszczu. Co jezeli akurat nie mam zadnego nisko tluszczowego bialka? lepiej zjesc tluste mieso wieprzowe czy np rosol czy lepiej nie jesc takiego bialka?

fajnie byloby gdyby mnie ktos nakierowal w taki sposob aby rzeczywiscie bylo widac jakies minimalne efekty oraz zebym wyeliminowal swoje bledy.
z gory wielkie dzieki za pomoc!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 1557 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24901
w Pull wywal nogi i daj je do push... Siady i wykroki to sa cwiczenia PUSH wiec nwm dlaczego dajesz je w PULL. zamiast tego daj w PULL uginanie podudzi na maszynie. W Push wywal z 1-2 cwiczenia i daj cos na nogi.

Ćwiczenia na plecy:
Martwy Ciąg
Podciaganie w róznych wariantach
Wiosła
Tych cwiczen sie nie da zastąpić


Zmieniony przez - youtubecn11 w dniu 2016-05-14 21:34:34
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oznaki prawidłowo prowadzonej redukcji

Następny temat

Trening siłowy na redukcje tkanki tłuszczowej

WHEY premium