SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pizza

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2300

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1370
czy pizza jest jakimś tragicznym jedzeniem pod względem wartości energetycznych??? np można kupić sobie pizze wegetariańską i dodać do niej jakąś pierś drobiową... chyba nie jest takie złe:D no i mam pytanie czy można to w dietę wprowadzić??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3645 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12791
chcesz jadac pizze codziennie ?:D

Pomóż mi ściągać z Radpishare !:D kliknij ! potrzebuje 50 klikniec do darmowe konta :)
http://www.rapid-share.biz.pl/index.php?d=c1bb74048a5d773b8107cdc90cce668d
http://www.sfd.pl/Karbek_-=-__Początki_-t501318.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1370
hmm no codziennie to miałbym jej dość :D ale czy można ją dodać do swojej diety i nie mieć żadnych wyrzutów sumienia ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5239 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 75867
Witam
Dla lepszego samopoczucia i chwili "oddechu" od diety raz na jakiś czas można

"Wszystkie rzeczy są trujące i nic nie jest bez trucizny,
Jedzenie i picie ponad miarę jest również trujące." - Paracelsus
http://www.sfd.pl/TŁUSZCZE-t369407.html
http://www.sfd.pl/JAJO-t429538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 548 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7698
Dodaj do tej diety jeszcze hamburgery frytki i chipsy.. masa bedzie szybko szła.

"Zapominając o tym, co za mną, pędzę ku wyznaczonej mecie."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 6529 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39912
nie wiem o co ci chodzi szerszu ?
kazdy ma prawo do swojej chwili slabosci
a to ze bardzo lubi pizze to nei oznacza ze jej wogle nie moze jesc ;]

Początkujący Kucharz :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 548 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7698
rozumiem raz na jakis czas można zjeść ... sam jem :p ale kolo się pyta czy można ją wprowadzić w diete.. z tego wynika że chcę ja dodać do diety.. a nie raz na jakiś czas. nie? chyba że sie myle.

"Zapominając o tym, co za mną, pędzę ku wyznaczonej mecie."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Zawsze możesz stworzyć samemu pizze, pamiętam Gugcio w swoim temacie testowym dawał przepis na pizze low-carb. Konkrecik mówię poważnie .

Poza tym twierdzę jak inni od czasu do czasu wporządku, do stałej diety bym jednak nie wrzucał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jesli masz jesc pizze to samemu zrobiona lub idz do dobrej pizzeri . bo te do rozmrozenia i podgrzania to na nic dobrego nie wyjda .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 505
ja robie czasami pizze;
ciasto gotowe (np. z Real'a), zawijane w ruron (chyba Henkel, nie pamietam ;), rozwijamy na blache z tym, ze ja to kroje jeszcze na pol i rozwalkowuje na mące, tak, ze ciasto ma grubosc ok 2-3mm, jest twarde jak maca i nie wyrasta (ale nie zakalec, po prostu kruche sie robi);
na ciasto sos pomidorowy z przecieru pomidorowego + przyprawy (oregano, oliva z konopi (Bomi, 20pln za 250ml, b. dobra w smaku), pieprz, ew. sól),
sera mało (ok 150-200g na cala blache), Arla Delight albo inny niskotluszczowy (20%bialka, 17%tluszczu),
i na to walimy bialka czyli szynke, dodatkowo moze byc feta niskotluszczowa, może pomidor, papryka, ananas, chilli, kto co lubi, moga byc nawet grzyby jakies (psylocyby;)
i na 15min do piekarnika , 220st., na gorna polke, bez termoobiegow i interwalow zadnych ;)

i potem jemy, na 2 -3 osoby i jak mamy poczucie winy to idziemy pobiegac albo jemy 30g czystego bialka zeby zrownowazyc, najlepiej to i to ;)

pozdroo.

.:'*':.Make Your Destiny.:'*':.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 621 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8580
;d musze sprobowac. sog dla Ciebie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomóżcie ułożyć plan zrzucenia masy

Następny temat

Proszę o pomoc!

WHEY premium