SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pierwszy cykl ph

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2136

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1450
ok to co 12h 25mg, co do odbloku to na razie bede probowal zdobyc cos z apteki; a ten h-drol to z jakiej firmy najlepiej wziac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
pro-halo z dragona, chyba, że dorwiesz oryginał ze starych partii z CEL na co zbytniej nadziei sobie nie rób
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1450
jak poznam czy to stara partia czy nowa? allegro sie nadaje do takiego zakupu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 285 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2279
ja kupiłem z allegro Pro-epi od Dragona... osobiście na pierwszy cykl jara mnie to konkretnie :D! 4kg w 2,5tyg jadac dawka jakas ci Aras Napisal, takze towar z allegro dziala, albo mialem farta. Pozdro

EDIT:
Jak już nie masz dostępu do Apteki, to wedlug mnie EPI blokuje slabiej niż meta, a praktycznie w ogole. Na mnie działa w drugą stronę i pała sama sie pręży do akcji, ale każdy organizm działa inaczej, wiec lepiej w tego cloma warto się wyposażyć.

Zmieniony przez - Defaker w dniu 2012-06-30 23:25:37

' Jestem tylko Laikiem, nie bierz moich odpowiedzi do siebie, ale możesz dać mi soga.'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
shadowww
jak poznam czy to stara partia czy nowa? allegro sie nadaje do takiego zakupu?


nowych nie ma, najstarsze działające mają datę ważności do 2012r.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1450
udalo mi sie w koncu kupic listek clomidu wiec staruje z pro halo
mam jeszcze livermilk - jak to dawkowac? i co do tego jeszcze dokupic, zeby maksymalnie chronic zdrowie na cyklu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1450
ok wybaczcie;)
a odblok to przez 14 dni po 50mg clomidu + booster tescia i tyle? bo ktos mi doradzal 6-bromo, bo po tym cyklu bede redukcje cisnal
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakis trefny strzal

Następny temat

Undestor

WHEY premium