SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl PH- proszę o pomoc.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1320

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2172
Od razu mówie, że cykl ma być dla kumpla, który chwilowo nie ma dostepu do neta i poprosił mnie o przysługę. Więc do rzeczy:

1. WIEK: 19
2. WAGA: 103-107
3. WZROST: 183
4. WYMIARY:
-biceps: 49
-klatka: 138
-udo: 79
-talia: 90
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 3,5
6. DIETA:
-białko: 2,6
-węglowodany: 4
-tłuszcz: 1
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: nie było
8. TRENING: trójbojowy
9. CEL CYKLU: siła
10. OSTATNI CYKL I ODSTEP CZASOWY OD JEGO ZAKONCZENIA: brak
11. POZIOM BF%: 15-16
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): endo
13. STAN ZDROWIA: ok
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: raczej niema
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 148
-martwy ciąg: 250
-przysiad: 220

PYTANIE:

Więc chciałbym o pomoc w ułożeniu pierwszego cyklu na PH dla koleszki, celem jest głównie siła- wiadomo masy tez troszke może wpaść.
Brał on bardzo duzo odżywek przez te 3,5 roku ćwiczeń takich jak :

Olimp creapure, Kaizen creapure, storm, shock, detonator, nitrobolon 2, nitrobolon energizer, deca stack, noz IV, n.o.k.o, orogenix, jack3d, scorch, animal pump, Olimp TCM, createston, crea shot, dorian yates nox pump i wiele innych.

Proszę o w miare dobry i bezpieczny cykl oraz o rozpisanie w miare możliwosci środków osłonowych oraz odblok, dzięki :)



Zmieniony przez - michallb17 w dniu 2011-02-14 21:00:51
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 311
ok michallb17 nie bierz clomedu pod uwage. ja go mialem w zestawie wiec zezarłem z listkiem clomidu i tribulusem. aras czówa hehe.i bardzo dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 412 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12824
Konkret forma jak na odzywki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2172
no też tak myśle :) ale do rzeczy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 584 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23321
Coś za kolorowe osiągi w wieku 19 lat jak na same odżywki ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2172
Napisałem tylko to co on sam mi powiedział o sobie.
Do tej pory trenował kulturystykę pod okiem trenera, lecz uznał że bardziej kręci go TS i postanowił ostro zacząć.
Coraz bardziej zastanawiam sie czy uzyskam tutaj odpowiedź na moje pytanie, bo widze same bezsensowne posty.. Wiem, że może niektórym może być głupio, że na sucho nie doszli to takich wyników, ale to już nie moejsce na takie pogaduszki...
P.S znam gości, którzy doszli do lepszych wyników doszli bez SAA czy PH więc, niewiem czy jest sens się tak nad tym rozczulać

Zmieniony przez - michallb17 w dniu 2011-02-15 06:42:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2172
Witam. Co możecie w tym przypadku polecić ? Kolega myśli nad m-drolem lub h-drolem, co z tych dwóch będzie bezpieczniejsze i da pozytywne efekty w przyroście siły. Oczywiście trening i dietka dopracowane będą na 100%. Jest też mały problem, że nie bardzo ma skąd załatwić clomid ;/, a z tego co wiem po m drolu potrzeba apteczne PCT. Jak to się ma w przypadku h-drola i czego mozna po nim sie spodziewać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1205 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24999
niech kolega wybierze h-drol/mega-h(pewniejsze) i jedzie 6 tygodni(3 tyg 2kap, 3 tyg 3 kap) na osłone Liver longer(drogie ale najlepsze)
a jeśli chodzi o odblok to 2x T-bol wystarczy, może dorzucić DAA.
w ostatnim tygodniu kreat+ reszta supli.
jeśli dopilnuje diety i treningu to będzie zadowolony.

I will be big...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 311
siema:) mnie tam nic kolorowo nie wyglada bo mam kumpla z podobna historia.faktycznie osiagi znakomite jesli kolega nic nie kreci. stosowałem trenadrol+sus 500. wzrost siły z treningu na trening. zeby watroba nie dostala za bardzo po pi..zie cykl sie zazebiał 1-3 sus500 3-6 trenadrol w ten sposob 2 ph razem ciaglem tylko przez tydz. kumple lykali sam sus500 i tez osiagi dobre. jez tez cos po ph na odblokowanie. jutro piatek wiecej,czasu postaram ci sie to znalezc bo ze lba mi nazwa wyleciała.pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 311
clomed to jest to odblokowanie na przywrocenie prawidlowej gospodarki hormonalnej. problem w tym ze ja go kupywalem na ************ i aktualnie go niema(sprawdzilem). zreszta jezeli dobrze pamietam jakis rok-poltora temu wprowadzono restrykcje do ph w usa wiec stronka swieci pustką. P.S.czemu kolega poprostu nie zrobi jakiegos cyklu, na pierwszy raz wiele nie trzeba:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 311
(suple...us) to ta stronka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
clomed to syf nie odblok
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pseudoefedryna

Następny temat

VAST PHARMA OPINIE

WHEY premium