SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pierwszy cykl na PH

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1502

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 173
Witam prosze o wypowiedz osoby doświadczone, które miały do czynienia z PH i wiedza co jak...

Do rzeczy...

Wiek:21
Waga:78
Wzrost:179
Dieta: obecnie 2500 kcal
Fat %: 11.5%
Trening: trzy razy w tygodniu siłownia + trzy razy w tygodniu biegam
Staż na siłowni: dwa lata

Chciałbym w niedalekiej przyszłości odbyć cykl na na EPI gdyż zależy mi na suchej masie mięśniowej. Proszę o wypowiedzi osób które stosowały...
1. jakieś opinie, porady, spostrzeżenia, efekty nie pożądane?
2. z czym można łączyc na cyklu... kreatyna chyba raczej pod koniec? może jakaś przedtreningówka?
3. ile masa idzie (mnie wiecej)? (wiem że to zależy od diety i treningu ale nie chce przybrać za dużo gdyż zależy mi na szybkości)
4. ile ciągnąc cykl?
5. co na odblok i osłonę?
6. czy zaraz po cyklu można zrobić obcinkę czy jest to bez sensu?

Dziekuje wszystkim za odpowiedzi... za najlepsze oczywiscie sog
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 413 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10782
Na odblok różnie, podają jedni że wystarczy buzer a inni że clomid. Siła pewnie ruszy jednak tej masy to wiele się nie zrobi. Ja osobiście odradzam. Jeżeli kiedyś jeszcze czegoś spróbuję to igła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 173
dlaczego odradzasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 413 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10782
Fakt że ja z Metą połączyłem , siła na plus , ale pomimo diety , zalało wodą, ciekawe ile mięśnia zostało. Dość mocny blok już po 6 tygodniach a dawki nie były duże. Teraz już 5 dni odbloku, humor słaby, libido zero. Więc 6 - 8 tygodni to za krótki okres na zrobienie czegoś wiecej niż siła no może z 1-2kg mięśnia. Dlatego za jakiś czas dłuższy cykl ale na teście - prawdopodobnie jeszcze nie zdecydowałem - ale w orale już się nie odważę. Zresztą na forum to odradzali i cypio / enan polecali ale chciałem być mądrzejszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 173
nie raczej sie nie przekonam co do SSA :) ktoś jeszcze coś dorzuci?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
Brałem 2 różne PH. Odradzam Ci. Szkoda zdrowia. PH i SAA to nie cukierki. Wybierz sobie Propa na pierwszy cykl. A jak nie chcesz igieł to masz przecież do wyboru sprawdzone środki jak metanabol,turanabol czy oxa. Osobiście polecał bym Ci turke.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 173
@thugnwk

Jeśli chodzi o oxandrolon miałeś może z nim do czynienia. z tego co czytam to sucha masa po nim idzie i ogólnie mało toksyczny. Czy można go dostać w polskiej wersji? chciałbym uniknąć ruskich czy ukraińskich shit' ów. Ile twoim zdaniem miałby trwac cykl i jakie dawki? co na odblok i czy bedzie jakis problem z gineko bo cos czuje ze moge miec do tego skłonnosci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
BlackDevil
nie raczej sie nie przekonam co do SSA :) ktoś jeszcze coś dorzuci?


jeśli nie przekonasz się do saa to daj sobie spokój, jesteś leszczem który boi się igieł to dla ciebie jest kreatyna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 173
jeśli uważasz, że każdy kto chce wypracować formę bez igieł jest leszczem to pozdrawiam. wiesz nie wszystkim kłucie dupy sprawia przyjemność :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15971
Źle zrozumiałeś dextera, skoro chcesz koksować to zabierz sie do tego jak trzeba (żeby nie zmarnować środków), podklad z teścia minimum 12 tygodni+jakiś dodatek, a nie same orale, bo na oralach zrobisz cykl 6 tyg na którym nie zbudujesz wiele mięsa, a tylko naciągniesz wody i glikogenu do mięśni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 413 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10782
jw.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pierwszy cykl na PH

Następny temat

Antek

WHEY premium