SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pierwsza przed treningówka

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1162

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 285 Wiek 6 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5609
Obecnie trenuje rano 7godz i powiem szczerze czasem ciężko mi się dobudzić. Co polecilibyście na pierwszą przed treningówkę ?? Nie zawierającą kreatyny bo to już przyjmuję i raczej jakąś taką na pierwszy raz to chyba z tych łagodniejszych, trzeba powoli wprowadzać się w świat stymulantów tak myślę, no ale oczywiście żeby efekt pobudzenia był. Z góry thx za porady expertów.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 148 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4850
Ja bym Ci polecił zrobić własną wersje a'la przedtreningówki. Wychodzi na pewno ekonomicznie, a na sam początek będzie świetne.

1. Beta Alanina + AAKG + Kofeina (Bierzesz kreatynę, więc jej tutaj nie dopisuje)

lub

2. Cytrulina / Agmatyna


Poszukaj na Forum, po różnych działach, co oferują i proponują ludziom na sam początek, ale taki zestaw jaki podałem wydaje mi się dobrą opcją.

Sam zakupiłem dla siebie Beta Alanine, AAKG, BCAA + do tego dojdzie Mono i Kofeina :)
Pobudzenie, pompa, koncentracja i mobilizacja w pełnej krasie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2455 Napisanych postów 24186 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402705
jezeli tylko pobudzenie Ci potrzebe to sama kofe sobie kup,
osobiscie polecam
https://sklep.sfd.pl/4+_Nutrition_Caffeine -opis27638.html

jak cos na pompe do tego to np.
https://sklep.sfd.pl/Iron_Horse_Double_Impact-opis29726.html

czy solo argi
https://sklep.sfd.pl/BIG_ZONE_Pure_arginine_powder-opis26978.html


lub jezeli ma to byc np. jeden produkt to spróbuj sobie na pocztaek cos delikatnieszego ale sprawdzonego i dobrze dzialajacego

https://sklep.sfd.pl/Iron_Horse_Iron_Pump-opis29189.html 

gdyby pobudzenie bylo za slabe mozesz wypic do tego kawe przed treningiem, czy dodac sobie troche kofy z supl.
u mnie fajnie sie sprawdził pod kontem pompy, poprawy koncenracji, wytrzymalosci czy wydolnosci na aero, podstawowe skladniki w porzadnych dawkach

lub
https://sklep.sfd.pl/Trec_SAW-opis606.html

tez fajnie sie sprawdza ale trzeba sypac wiecej niz zalecana dawka zeby cos z tego bylo

oczywiscie to tylko propozycje i jest tego sporo wiecej ale im wiecej by wymieniac tym wiekszy bedziesz mial problem cos wybrac

Zmieniony przez - wincol w dniu 2014-08-02 23:27:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 285 Wiek 6 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5609
thx za porady coś z tego wybiorę a czy saw jeśli biorę już cm3 będzie dobrą opcją ?? Ile w porcji jest kreatyny ?? Acha i jeszcze jedno kawa + cm3 nie gryzie się bo różne opinie słyszałem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 537 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6803
Będzie dobrą opcją. W sawie w 10g masz 2,5g mono.
Nic się nie gryzie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 135 Napisanych postów 482 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13583
kawa z cm3 nie będzie się gryzła, prawktycznie w każdej przedtreningówce masz kofeinę i kreatynę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 135 Napisanych postów 482 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13583
też Ci polecam na 1 raz S.A.W-a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 285 Wiek 6 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5609
ok thx wybiorę S.A.W-a na pierwszy raz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 285 Wiek 6 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5609
Jeszce tylko dopytam czy biorąc S.A.W z cm3 (5g redukcja) mam robić jakieś przerwy od kretki po dwóch miechach czy mogę z tym tak jechać do końca redukcji powiedzmy jeszcze te 4-5 miechów ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2455 Napisanych postów 24186 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402705
mozesz jechac do konca, daj krety łacznie wtedy 5g zeby bylo, wiecej nie potrzeba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 148 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4850
Możesz robić dłuższy cykl kreatynowy przy niższych dawkach, ale rozciągnięty na większy okres czasu.

Tak jak Wincol napisał, dawki takie wahają się od 3 do 5g w dni treningowe, jak i nietreningowe.

Możesz również pomyśleć o tym, żeby pociągnąć 12 tygodni cyklu na 10g DT, 5g DNT lub
zrobić faze nasycenia przez tydzień w dawkach 15-30g, a później tylko podtrzymywać to np. 3g dziennie.

Jest wiele sposobów, musisz się sam zdecydować jak to będziesz robić.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jestem nowy

Następny temat

trec 90tab

WHEY premium