SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pierwsza powazna dieta..

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1045

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 662 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15673
Witam chcialbym sie dowiedziec co robie zle..

Nie mam wyliczonej co do grama diety jem dziennie ok 500-600g miesa (piersi z kury/ wolowina) ok 200g ryzu z rana zawsze solidna porcja owsianki na noc jakas ryba/jaja/twarog pomiedzy posilkami przekosze zawsze jakas kanapeczke i nie zaluje sobie slodyczy itp.. od marca tego roku mialem przerwe od silowni do wrzesnia - schudlem 14 kg !!! zero jedzenia duzo wódy itp.. wysuszylo mnie strasznie brzuch plaski nogi chude ale zostaly mi boczki.. taki feler bycia endo - mam pytanie chce sie za to zabrac w koncu nie wiem czy jak wypale fat to te boczki mi znikna bo teraz zaczalem nabierac znowu masy/sily ale irytuje mnie to bo nie widac szerokosci plecow i nieestetycznie to wyglada - chce zrobic diete masakratora potrafie sobie odmówić wszystkiego co złe w mojej diecie ale nie chce robic redukcji na chama chce aby wszystko szlo do przodu powoli a tracic jakos te boczki choc naprawde one sa chyba nie do zrzucenia jak juz mowilem bylem szczypior i one byly.. jak temu zaradzic ;P ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1924 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22174
Nie da sie robić masy i jednocześnie redukować. Musisz wybrać na czym w danej chwili Ci bardziej zależy. Jeżeli nie masz aż tak dużo fatu idz w mase, a pozniej po kilku miesiącach wejdziesz na redukcje. Poczytaj forum i ułóż diete. Podam Ci linka do odpowiednich tematów.
pzdr. ;]

https://www.sfd.pl/Potrzebujesz_Diete_Masz_Pytania_ZAJRZYJ-t379384.html

Zmieniony przez - Jacquess w dniu 2008-10-03 08:46:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 662 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15673
nie mam duzo.. akurat mam tyle ile bym chcial chodzi mi bardziej o boczki ktore psuja mi wszystko a nie moge sie ich pozbyc nawet jak bylem wysuszony strasznie to one byly nie wiem jak z tym walczyc..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2175 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10847
Moze sprobuj brzuszków na boczne mięśnie brzucha? nie wiem co Ci doradzic bo nie bylem w takiej sytuacji...

albo je.b to i masuj

Każdy ma to po prostu w dupie. Oprócz Ciebie. Jesteś z tym sam. Zwycięstwo albo porażka!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 310 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4035
mysle ze powinienes sie zastanowic czy chesz jechacz masa czy z redukcja :p

Ja osobiscie propnuje masse a przed wakacjami bys zrobil redukcje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Opracowanie:"Trening i Dieta - czyli praktycznie patrząc na temat siłowni." Autor: R.

Następny temat

Scorch i tight

WHEY premium