SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

papierosy, bezltenowa wytrzymałość

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2975

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 428 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1818
Dzięki za odpowiedzi Biniu, sog nie wchodzi, w takim razie czekamy na dalsze wypowiedzi i dyskusję

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
sam z checia poczytam !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Zalezy o jakich zmianach mówimy, czytałem o wydzielaniu insuliny i neuropeptydu Y. Jeśli chodzi o ten 2 poziom jego stabilizował sie po około pół roku. Trzymaj sie w postanowieniu

Zmieniony przez - s.m.p.a. w dniu 2012-07-18 13:41:35

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2591 Napisanych postów 5124 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78394
Witam!
Sam kiedyś paliłem i wiem jak to jest rzucać. Liczysz dni i tygodnie w których już nie palisz, aż w końcu dochodzi do Ciebie że to już, rok, półtorej roku i tak leci, ale po kilku latach niepalenia dalej rozumiem dlaczego paliłem i jakie było to na daną chwilę "fajne".
Nawiązując do tematu ... już dwa razy, rozgrzewając się przed maratonem widziałem kilku gości (normalnie pakiet startowy - koszulka + numer) którzy robili wymachy nóg w tył, lub streching z fajką w ustach
Dla mnie to troszkę kpiny, ale śmiechu było.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Slawek Ambroziak opowiadal ze za jego czasow niektore osoby tak robimy wyciskanie lezac
fajka - kilka wdechow
seria nr 1
fajka - kilka wdechow
seria nr 2
fajka - kilka wdechow
seria nr 3
fajka - kilka wdechow
odpoczynek



nie polecam !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2591 Napisanych postów 5124 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78394
Ja z kolei czytalem kiedyś (nie wiem czy to prawda!) że w dawnych czasach, niektórzy dla lepszej pompy i koncentracji kielicha (lub kilka) przed treningiem walili
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
ale czasy się zmieniają a badania pojawiają <tańczy>

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 93
Jak najbardziej tak. Przez palenie papierosów masz mniej tlenu w płucach, szybciej się męczysz itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Palenie zapewne utrudnia rozwój zdolności wysiłkowych w wielu dyscyplinach sportowych. Nie jest to jednak wina nikotyny, ale ciał smolistych. Sama nikotyna wydaję się wpływać pozytywnie na siłę i szybkość. (Ma to uzasadnienie biochemiczne i planowałem nawet arta na ten temat.) Dobrego przykładu na potwierdzenie tej tezy dostarczają zapaśnicy i bejsboliści (ci drudzy osiągają nieoficjalnie lepsze czasy na 100 i 60 metrów od rekordzistów świata), stosujący permanentnie tytonie bezdymne - do żucia lub tzw. snusy - rodzaj tabaki, której prymkę umieszcza się pod górną wargą.

Zaznaczam, że napisałem to jako ciekawostkę i szczerze odradzam wszystkim (szczególnie młodym) sportowcom rozpoczynanie przygody z jakąkolwiek formą jakiegokolwiek nałogu.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zdarzaja sie palacze szybsi od niepalacych ale czy nie byliby jeszcze szybsi nie palac? nie ma sensu psuc zdrowia i za to placic, potem jeszcze placic za leczenie, jaki sens?
kamil____
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

błonnik z odżywką węglowodanową

Następny temat

Wzrost ceny za OLIMP WHEY PROTEIN COMPLEX 2200g

WHEY premium