SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

opinie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2479

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 838
Rozumiem że dieta to podstawa ale mam taką przemianę materii że nawet jak żre jak koń to podciągne max 2kg i pauza. Ostatnio trochę stanąłem z przyrostami i po prostu szukam pomocy.

umiesz liczyć?- licz na siebie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bo źle się odżywiasz i dlatego nie przytyjesz .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 838
A wracając do tematu susty i teścia. Chcę ruszyć trochę z miejsca. Co najlepiej radzicie?

umiesz liczyć?- licz na siebie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Susta to teść . Omnadren to też zbiór testosteronów . Najlepiej isć do działu odżywianie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
widać, że nie masz pojęcia nt saa.

dokształć się trochę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 838
Powiedzmy że znam podstawy saa. Proszę o poradę o jakiś sensowny cykl w moim przypadku i tyle. Poda ktoś jakąś propozycje?

umiesz liczyć?- licz na siebie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
Moja propozycja to przestan myslec o SAA. Zrozum wszystkie inne czynniki wplywajace na rozwoj miesni takie jak dieta,trening itd a jak zrozumiesz to wtedy pytaj o SOK. Pozdro

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 838
Tak trudno napisać jakiś sensowny cykl na dobry początek? Miałem już kiedyś omkę, teścia. Sam się strzelałem i coś tam szło. Teraz pytam profesjonalistów o poradę a tu co? Lipa. Więc jak tu nie kłóć się gównami skoro nie chcecie pomóc po linii porozumienia. Wiem co to dieta, mam regularny trening i jakiś staż więc...?

umiesz liczyć?- licz na siebie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:cykl m-drol, 100szt mety i kiedyś teść z omką ale to było 5 lat temu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
Czlowieku masz za soba 3 cykle na mocnych srodkach,o omce juz nie wspomne a wazysz tyle ile kazdy normalnie odzywiony czlowiek. Gdybys dopracowal diete to bys mial w lapie o kilka cm wiecej i wygladal juz o wiele lepiej. Przeciez ty marnujesz SAA i swoje zdrowie. Wez sobie wylicz dokladnie wszystkie skladniki odzywcze ktore jesz a zobaczysz ze jesz o wiele mniej niz ci sie wydaje. SAA to jest super dodatek do ciezkiego treningu i diety a nie podstawa jak mysli wielu.

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy zakład !

Następny temat

PORADY MILE WIDZIANE !!

WHEY premium