SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

omnomnom cwiczy i chce schudnac! :D / start (na poważnie) str. 2

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11978

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2791
10 stycznia mierzylam się tak dla sprawdzenia. Teraz myślałam zeby to zrobić po 2 tygodniach czyli gdzies kolo 24... Dzisiaj kolejny trening siłowy.. Tak jak wczoraj nie mogę sie doczekać. Ale z drugiej strony jak podglądam dzienniki innych dziewczyn to mi szczena opada.. Mam bardzo mało siły.. I muszę progresować wyciskania albo jakies inne ćwiczenia z hantelką bo wszystkie robie z tym samym obciązeniem. Dzisiaj spróbuję. A co do pomiarów czy zdjęć to oczywiście się podstosuję. Jak myślisz? 24 stycznia to będzie dobry pomysł? ;>

“(...) Live fast. Die Young. Be Wild. And Have Fun
Who are you?
Are you in touch with all of your darkest fantasies? Have you created a life for yourself where you’re free to experience them? I have.
I am f***ing crazy. But I am free.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
mierz się co tydzień, łatwiej wyłapać kiedy coś zmienić lub trzymać się tego co działa

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2791
Okej jasne :P kurcze to jutro się zmierzę :D i wrzucę pomiary w tabelkę :P Bo dzisiaj już po śniadanku jestem :P

“(...) Live fast. Die Young. Be Wild. And Have Fun
Who are you?
Are you in touch with all of your darkest fantasies? Have you created a life for yourself where you’re free to experience them? I have.
I am f***ing crazy. But I am free.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2791
Dzisiaj wrzucam miskę z dnia poprzedniego i dzisiejszego. Szauuu ni ma ;P Nie dojadłam indyka, niestety :|
Filmiki nakręcone :) Jeszcze tylko muszę je jakoś ogarnąć w wolnej chwili i wrzuce na priv do Marty. Jutro rano pomiary.. Ciekawe :S



EDIT: znowu błąd z zrzutem michy.. nie kumam o co chodzi..







Zmieniony przez - omn_nom_nom w dniu 2013-01-16 23:34:23

“(...) Live fast. Die Young. Be Wild. And Have Fun
Who are you?
Are you in touch with all of your darkest fantasies? Have you created a life for yourself where you’re free to experience them? I have.
I am f***ing crazy. But I am free.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2791
Zmierzyłam, zwazylam i spadki są ;) Waga z 66,5 na 64 :O Dziwna sprawa, jak czytam dzienniki dziewczyn to zwykle tyją..



“(...) Live fast. Die Young. Be Wild. And Have Fun
Who are you?
Are you in touch with all of your darkest fantasies? Have you created a life for yourself where you’re free to experience them? I have.
I am f***ing crazy. But I am free.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Taaa, masowo tyją, wszystkie

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2791
Hm.. To jesli schudlam, to źle? ;s


biust - 3 stycznia: 92, 10 stycznia 89, 17 stycznia 89 (zmiana po 2 tyg -3cm)
pod biustem - 3 stycznia 80, 10 stycznia 81?, 17 stycznia 78 (zmiana po 2 tyg -3cm)
talia - 3 stycznia 74, 10 stycznia 74, 17 stycznia 73 (zmiana po 2 tyg -1cm)
pępek - 3 stycznia 88, 10 stycznia 83,5?, 17 stycznia 82 (zmiana po 2 tyg -6cm)
biodra - 3 stycznia 95, 10 stycznia 95, 17 stycznia 95 (bez zmian)
udo - 3 stycznia 56, 10 stycznia 55,5, 17 stycznia 55 (zmiana po 2 tyg -1cm)
łydka - 3 stycznia 36, 10 stycznia 35,5, 17 stycznia 35,5 (zmiana po 2 tyg -0,5cm)

“(...) Live fast. Die Young. Be Wild. And Have Fun
Who are you?
Are you in touch with all of your darkest fantasies? Have you created a life for yourself where you’re free to experience them? I have.
I am f***ing crazy. But I am free.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mało która tyje
A że schudłaś, to bardzo dobrze. Jesteś "skinny fat", czyli pomimo pozornej szczupłości, masz dużo tłuszczu. Zeszla woda, pozbyłaś się wzdętego brzucha, pewnie w związku z porządnym treningiem poprawiła się postawa, więc wszystko działa jak powinno

I trza to było się tak stawiać na początku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2791
Martucca
Mało która tyje
A że schudłaś, to bardzo dobrze. Jesteś "skinny fat", czyli pomimo pozornej szczupłości, masz dużo tłuszczu. Zeszla woda, pozbyłaś się wzdętego brzucha, pewnie w związku z porządnym treningiem poprawiła się postawa, więc wszystko działa jak powinno

I trza to było się tak stawiać na początku?



Oczywiście chodziło mi o wagę :p ze spadła, a u niektórych kobitek widzialam ze nieznacznie wzrosla :P
Co do brzucha to tak podejrzewałam, zmiana nawyków żywieniowych, myślałam ze co do pępka to nie możliwe ale dzisiaj jest jeszcze mniej. Ogolnie zawsze jak zjem coś "ciężko" strawnego to odbija się to na moim brzuchu.
A co do stawiania się. To bardziej stawiałam się samej sobie jak Wam, co zostało źle zrozumiane. Tzn pewnie dobrze, ale nie tak chciałam zacząć "znajomosc". To był dla mnie szok. Wchodzę czytam conieco (pewnie zbyt malo i to byl ten błąd) i dowiaduję się ze trening do wywalenia a z michy 90% to po prostu sh*t. Siłownia nie jest zbyt wypasiona. Muszę sobie zakupić ciężarki do hantelek bo narazie nie mam czym ćwiczyć. Jest przeskok z 1,5 kg hantelek na 6kg. Musialam nabyc 3kg na własną rękę. i planuję dokupić 1,25kg ciężarki do sztangielek i bedzie ten przeskok na 4,5 kg. Ale narazie sobie radzę. A drugim problemem jest ćwiczenie w którym sciągam drążek do klatki. Nie mam o co zaprzeć nóg. A im większy ciężar tym bardziej nogi do góry ciągnie...

Edit: Dziękuję za zmianę tematu :*

Zmieniony przez - omn_nom_nom w dniu 2013-01-17 08:22:02

“(...) Live fast. Die Young. Be Wild. And Have Fun
Who are you?
Are you in touch with all of your darkest fantasies? Have you created a life for yourself where you’re free to experience them? I have.
I am f***ing crazy. But I am free.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
wszystkie się stawiamy na początku, zauważyłam a potem głowa w piasek, burak na twarzy i potulnie się poddajemy i na dobre nam wychodzi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oveja/ DT 2013

Następny temat

morgana87 redukcja

WHEY premium