SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

omnomnom cwiczy i chce schudnac! :D / start (na poważnie) str. 2

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12028

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2791
Flomka
Tuńczyka nienawidziłam, w każdej postaci, ale... uwaga, uwaga, mam coś, co z pewnością Ci zasmakuje
Tuńczyk w sosie własnym + 1 ugotowane jajo na twardo(pokrojone w drobną kostkę), mieszasz wszystko, możesz dodać przyprawy, formułujesz w kotlety (takie jak mielone ), na chlebek żytni kładziesz i do piekarnika. Ja mam ten problem, że mięsa/ryby/itp.nie tknę na zimno, wszytsko musi być ciepłe :D I właśnie tuńczyk w takiej postaci, mnie osobiście smakuje (w żadnej innej go nie ruszę), na spód daję liść sałaty + na górę ewentualnie jakieś warzywa, polecam

a jak pacnę na to kropelkę sosu słodko kwaśnego chili TaoTao, to moje podniebienie przeżywa...wiadomo co : D

Zmieniony przez - Flomka w dniu 2013-01-26 23:06:07


Dzięki, przetestuję :D

EDIT: zapomniałam dodać, że jutro planuję zrobić chili con carne z przepisu który znalazłam już wcześniej w temacie "co jedzą ladies" ale do tej pory nie miałam okazji zrobić :)
Tylko nie mam wołowiny, więc sprobuję z wieprzowym mięskiem i trochę słabo, bo o tej porze pomidory są takie sobie w smaku :s
I nigdzie nie mogę znaleźć kminu rzymskiego
Z rana zrobię atak na Stokrotkę :D może znajdę :)

Zmieniony przez - omn_nom_nom w dniu 2013-01-26 23:16:56

“(...) Live fast. Die Young. Be Wild. And Have Fun
Who are you?
Are you in touch with all of your darkest fantasies? Have you created a life for yourself where you’re free to experience them? I have.
I am f***ing crazy. But I am free.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2791
Witam :)
Wrzucam michę z dzisiaj.
Mam pewien problem. Zaczełam odczuwać kolano. Siłowo ćwiczę krótko więc wątpię, że jest to przeciążenie stawu. Dokladne miejsce bólu to właściwie okolice pod kolanem przy kości piszczelowej. Odczuwam w momencie zginania i przeniesienia ciężaru na tą nogę. ALe nie zawsze tak się dzieje. Nie zauwazylam obrzęku ani zaczerwienienia.
Moje pytanie czy jakieś maści rozgrzewające mogą w tym przypadku pomoc?:D
Mam w domu maść końską i bengay'a :P



“(...) Live fast. Die Young. Be Wild. And Have Fun
Who are you?
Are you in touch with all of your darkest fantasies? Have you created a life for yourself where you’re free to experience them? I have.
I am f***ing crazy. But I am free.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 623 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11640
Ten przepis od Flomki jest b. dobry. Ja sobie też taką pastę robię tylko że na zimno. Na jedną puszkę daję 2 jajka na twardo, po prostu rozgniatam widelcem wszystko i mieszam. Można dodać jeszcze starty ser żółty. No i oliwy trochę, żeby się kleiło. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6577
Możesz też puszkę tuny+1-2jaja surowe +cebula+ zielsko+przyprawy zblendować i na patelnie formując kotlety. Dodasz trochę siemienia lnianego to już w ogóle świetne. Jak robię to zawsze z podwójnej porcji bo reszta rodziny też chce :P

Zmieniony przez - FFagaMMA w dniu 2013-01-27 23:32:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2791
Super Dziewczyny, dzięki za pomysły :D Po mału wszystko testuje :P Wczoraj gotowałam żarełko to przesadziłam z chili xD ale dobre jest :P

“(...) Live fast. Die Young. Be Wild. And Have Fun
Who are you?
Are you in touch with all of your darkest fantasies? Have you created a life for yourself where you’re free to experience them? I have.
I am f***ing crazy. But I am free.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2791
Witam!
Dzisiaj dzień treningowy. Po 2 dniach odpoczynku czułam przypływ sił. Wczorajszy ból kolana ustąpił. Podczas wykonywania ćwiczeń wszystko było okej do momentu jak przeszłam do serii prostowania nóg z obciążeniem 32.5 kg. W momencie jak podnosze, czuje okropny ból w piszczelu... na wysokości tego "ochraniacza", tak jakby mi ciężar uciskał na nogę... Czy może to być oznaką zbyt małego rozgrzania? Próbowalam owijać nogę ręcznikiem, siadać wyżej.. niestety nie ma regulacji i nic nie pomogło.. A seria wczesniej przy 30 kg nie było problemu... Załamałam się... 30 kg dzisiaj wydawało mi się że to o duzo za mało.. pozniej 32,5 wymęczyłam z bólem i dalej nie dałam rady.. I na tym zakończylam trening... Krótko mówiąc dzisiaj było do dvpy :(((
Na czerwono zaznaczam progres od ostatniego treningu.





Zmieniony przez - omn_nom_nom w dniu 2013-01-28 17:33:15

“(...) Live fast. Die Young. Be Wild. And Have Fun
Who are you?
Are you in touch with all of your darkest fantasies? Have you created a life for yourself where you’re free to experience them? I have.
I am f***ing crazy. But I am free.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy Ty biegasz?

Do tematu E-gabinet się zgloś po poradę do doktor Saidy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no i prostowania mozesz sobie darować , nie sa niezbędne a jak widac cos przeszkadza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2791
Dziękuję za rady :) Bardzo się cieszę, że do mnie zaglądacie i jednak ktoś nade mną czuwa :):*

MartuccaNiestety nie biegam, a do Saidki już pisałam i puki co 0 odzweu od 2 tygodni :S

Obliques Kurczę w środę postanowiłam ze bardziej rozgrzeję tą noge, teraz smaruję maścią, zobaczymy.. Na pewno tak łatwo nie odpuszczę.. Ale trochę mnie to wkurza, nawet nie trochę a bardzo ;s Zalezy mi na kazdym ćwiczeniu, staram się, przykładam się... obiecałam sobie, że nawet jeśli trening ma trwać 2-3 godziny to i tak tyle poświęcę byleby cos w końcu osiągnąć..
W środę się zobaczy.. To nie jest naszczęście ból taki jakbym miała sobie coś nadciągnąć.. To boli tak jakbym miała już w tym miejscu duuzego siniaka i teraz kazdy ucisk w to miejsce po prostu boli..
A jeszcze dodam, ze mam bardzo delikatne naczynka, do tego stopnia, ze w wakacje, trzymając laptopa na kolanach okolo 1-1,5 h zrobilam sobie siniaka od.. kabla do lapka ktory delikatnie uciskal pod ciezare..2 cm na 4 cm.. Kazde delikatne ucisniecie tez konczy się siniakiem.
Robiłam badania, bo nogi wygladały tak jakby mnie ktoś skopał i nic nie wykazały. Morfologia super.. Lekarz stwierdził ze taka moja natura :S

Zmieniony przez - omn_nom_nom w dniu 2013-01-28 22:12:38

“(...) Live fast. Die Young. Be Wild. And Have Fun
Who are you?
Are you in touch with all of your darkest fantasies? Have you created a life for yourself where you’re free to experience them? I have.
I am f***ing crazy. But I am free.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6577
Jak wróciłam do przedszkola po wakacjach, to dyrektorka wzywała moją matkę że się nade mną znęca, bo nie miałam już miejsca na nowe siniaki. W aptece dali mi coś i odkąd skończyłam to brać muszę naprawdę oberwać żeby mieć choćby najmniejszego siniaka Próbowałaś w aptece pytać?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oveja/ DT 2013

Następny temat

morgana87 redukcja

WHEY premium