SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

oliwa z oliwek;/

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 781

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam
mam pytanie.Zakupilem dzis oliwek z oliwek es panola 250m.Jest to hiszpanska oliwa "jakas na zimno do salatek itd."pierwszego tloczenia.Biorę ją samą na wieczor 15g=3 lyzeczki(+chudy twarog).Jest strasznie ochydna ,Czy musze ja brac i moge sama poprostu wlac na lyzeczke i wypic???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
Możesz też tak robiłem, że ładowałem oliwę na łyżkę i wodą przepijałem

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Nie musisz mieszać z jedzeniem jak Ci nei smakuje, ja zawsze z kieliszka piję lub ordynarnie z gwinta, niektózy zagryzają kawałkiem cytryny.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
odp-SFD-pl SFD ODPOWIADA
Ekspert
Szacuny 302 Napisanych postów 8685 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28842
Oliwa z oliwek ze względu na specyficzny smak średnio się nadaje do bezpośredniej konsumpcji, dużo lepiej przyrządzić z jej udziałem sałatkę np. z pomidorów, z którymi znakomicie się komponuje. A danie w postaci twarogu z oliwą jest wybitnie niedograne i szczerze dziwię się, że można tak jadać. Jeżeli oliwa Ci nie podchodzi niezależnie od sposobu podania to z niej zrezygnuj albo zastąp innym produktem.

Chcesz zrobić formę do lata? Wejdź: http://potreningu.pl/plany 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Olej lniany ma fajny posmak, a jak nie to siemię lniane tylko nie zmielone w opakowaniu, a ziarna i samemu zmielić i spożyć bezpośrednio po mieleniu.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Osobiście powiem tak - oliwa z oliwek dla mnie to syf ponad syfy i gdyby nie ten sport, który wiąże się z dietą to pewnie wylał bym ją do kibla albo nigdy nie kupił

Pije od 4 lat z kielicha 40ml, w którym zrobiłem sobie linię mazakiem do płyt gdzie jest idealne 30mg oliwy z oliwek po nalaniu Nastepnie zapijam sokiem i dobranoc, jedynie niesmacznie się odbija, reszta git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
odp-SFD-pl SFD ODPOWIADA
Ekspert
Szacuny 302 Napisanych postów 8685 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28842
Przekonanie zgodnie z którym sportowa dieta musi uwzględniać oliwę z oliwek jest błędne, a katowanie się miesiącami czy nawet latami zabiegiem polegającym na popijaniu z gwinta czy kieliszka tego tłuszczu jest najzwyczajniej w świecie niepotrzebne. Tym bardziej że znaczna część osób kupuje najtańsze oliwy, często zafałszowane bądź po prostu słabej jakości.

Chcesz zrobić formę do lata? Wejdź: http://potreningu.pl/plany 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 225 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7556
dlatego ja piję tran 6ml ( poza letnimi miesiącami) i olej lniany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja sie wcale nie katuję, odpowiada mi to i tyle, ja układam sobie sam dietę i wiem co będzie na mnie dobrze działać - proste
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 874 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 104128
Ja Monini mogę pić litrami. Jak komuś nie smakuje to zawsze może dodać odrobinę przypraw np bazylii, oregano, rozmarynu, pieprzu itp albo małą ostrą papryczkę, czosnek... Możliwości jest wiele - nawet cytryna (i jako że teraz mamy sezon: grzyby, ale te trzeba najpierw sparzyć). A z tranu tylko Mollers owocowy

Zmieniony przez - Mahler w dniu 2012-10-03 16:57:54

Teraz... teraz wasze wargi praktycznie się już stykają...
A potem po prostu jej mówisz, jak bardzo jej nienawidzisz.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dobre białko

Następny temat

masa czy redukcja ?

WHEY premium