SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odwodnienie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2553

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1530
siema, co mozna stosowac na odwodnienie? brakuje mi paru kg do zawodow sw, i wiem ze samymi treningami i dieta nie dam rady zrobic wagi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 714 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16545
4 kilo powinienes dac rade bez chemii. teraz pij wody ile wlezie, na sile. dzien przed wazeniem przestan pic. kapiel w slonej wodzie, sauna itp jak bedzie wolno schodzic, ale to raczej na koniec. czas odwodnienia powinien byc jak najkrotszy. mozesz walnac cos lekkiego na przeczyszczenie. senes albo cos w tym stylu zeby w jelitach nie zalegalo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
ile dni?

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1530
tydzien
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
k***a szybko sie obudziles,ile kg?

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1530
myslalem ze zrobie spokojnie ale zachorowalem w polowie, 3,5-4kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
btw nie ma dzialu dla fajterow?dla nich to pewnie nic trudnego.Wiem ze moi znajomi czasem trenowali w 2 bluzach i 2 parach spodni zeby zgubic pare kg na szybko..

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1530
wiem tez tak robie, jest dzial dla fajterow ale wolalem napisac tutaj bo wiem, ze tutaj jest wiecej osob obcykanych w sprawach chemii:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1530
naprawde nikt nie zna nazwy zadnego srodka moczopennego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
Lek nazywa sie FUROSEMID

http://www.przychodnia.pl/el/leki.php3?lek=920

Zioła:Mniszek lekarski – działa moczopędnie. Zawiera dużo soli mineralnych, potasu, związków cukrowych i kwasów organicznych. Bardzo dobrze oczyszcza organizm z toksyn
Łopian większy – poza działaniem moczopędnym wykazuje działanie przeciwzapalne i grzybobójcze. Stosowany powinien być przede wszystkim przy chorobach układu moczowego i pęcherzyka żółciowego. Poprawia również przemianę materii.
Brzoza biała – ma działanie silnie moczopędnie, czyli odwadniające. Stosowane głównie w schorzeniach dróg moczowych. Ponadto zmniejsza obrzęki

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
ale z furką to nie żarty

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261568
Nie radze sie bawic furosemidem. Malo brakowalo a bym sobie tym kiedys kuku zrobil. Chcialem na szybko zwalic 5kg i owszem waga poleciala nawet wiecej niz 5 ale bylem tak wyczerpany i z plaskimi miesniami ze myslalem ze sie przewroce od samego stania. Sila uciekla calkowicie a akurat to byly zawody wl i ogolnie efekt odwrotny do oczekiwanego. Faktem jest ze zastosowalem niewlasciwie, ale tutaj jest tak mala granica ze jest na 99% pewne ze to zyebiesz jezeli nikt obeznany nie przylozy do tego reki

pamietam ze po schodach nie moglem wyjsc. Koszmar



Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2013-02-09 18:27:40

P E R F E C T B E A S T

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mostek??

Następny temat

Zrzutka hg + prop + t3 ...

WHEY premium