SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odnośnie makaronu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 958

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2631 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15370
zapytam tak. Czy makaron jest ok czy mam go unikać. Pytam ponieważ czytałem kilka rozpisek forumowiczów i nigdzie nie znalazłem. a mam wrażenie że produkt ten jest bardzo zbliżony do ryżu który króluje niemal we wszystkich dietach
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 226 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8692
Jak najbarzdziej makaron możesz jeśc zarówno w posiłkach przed jak i po treningowych a także o innych porach dnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1104 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21991
Zwłaszcza, że dostępny jest makaron razowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 581 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6989
...lub durum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 566 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4434
Tak jak wyżej piszą makarony ciemne- pełnoziarniste z mąki razowej(żytniej),lub z mąki gracham (pszennej) są najlepsze raczej tych żółtych bym unikał bo z masą mięśniową może iśc tluszczowa jeżeli masz tendencje . Ig zwykłego makaronu to 100 weź to pod uwagę ;)

Ogólnie pełnioziarnisty jest idealną alternatywą dla ryżu , szamaj, smacznego ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
makaron gites szczegolnie durum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2631 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15370
dzięki wszystkim za odpowiedzi to tylko przez ciekawość
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Z planu wysoko węglowodanowego na wysoko białkowy Proszę o ocenę

Następny temat

182 90kg prosze o pomoc!!!

WHEY premium