SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odchudzanie + wyrobienie sylwetki

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2106

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 514
Siemka, mam pytanie czy jest możliwe wyrobienie takich mięśni brzucha jak na poniższym zdjęciu?

http://img6.imagebanana.com/img/fqx6em6x/ghhz.jpg

Dobra teraz do sedna sprawy, nowy rok nowe zmiany.
Jestem chłopakiem, obecnie mam 185cm wzrostu przy wadze 92kg, mam już dość bycia "grubasem", chciałbym schudnąć tak do 75kg. I wyrobić klatę tak jak na tamtym zdjęciu. Obecne chodzę do szkoły sportowej, zapisałem się tam z myślą że schudnę, a stało się inaczej przytyłem i to dużo z 79kg do 92 w przeciągu 1,5roku. Trenuję na siłowni, biegi itd.
Chronogram tygodnia;

Poniedziałek;
pobudka - 6.30
szkoła - 8.00
obiad w szkole ( takie śniadanie ) - 11.00
koniec szkoły - 14.35
i 2 godziny treningu
dość duży obiadek
i gdzieś o 22 idę spać

Wtorek

6.30 pobudka
8.00 dwie godziny treningu
10.00 szkoła
11.00 obiad
16.00 koniec szkoły

Środa

8.00 dwie godziny treningu
10.00 szkoła
11.00 obiad
16.30 koniec szkoły

Czwartek

śniadanie jakiś jogurt itd
10.00 szkoła
11.00 obiadek szkole ścierwo
15.30 koniec szkoły, później 3h treningu

Piątek

syte śniadanko
10.00 szkoła
11.00 "obiadek"
15.00 koniec szkoły i 3h treningu

jestem już tak zdesperowany że nawet nie robię sobie śniadania w poniedziałek, wtorek i środę...

soboty i niedzieli nie piszę ponieważ, siedzę cały dzień w chacie bo mam niską samo ocenę, ogólnie trzymam się na uboczu...
Jak widać mam dość mało czasu, a treningi mamy ustalane przez trenera, więc szukam domowych "sposobów" zrzucenia tego syfu, można powiedzieć że siedzę cały dzień w chacie, tak się siebie wstydzę, uciekam od świata realnego do wirtualnego... Więc szukam pomocy aby z tym w końcu skończyć, hardcor'owi koksi pomóżcie mi, szukam jakiejś diety-cud, ćwiczeń które mogę robić w domowych warunkach, a i jeszcze jedno nigdy nie brałem odżywek, napojów izotonicznych itd...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1780 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28924
@up

a by pozbyć się tłuszczu na tyłku trzeba dużo bzykać w sumie przyda mi się ten pomysł

17kg do maja ja w twoim wieku od 2.11 do teraz zgubiłem 10kg a ty w 2 miesiące chcesz zgubić 17

Zmieniony przez - dawid099 w dniu 2011-03-08 15:53:49

Zmieniony przez - dawid099 w dniu 2011-03-08 15:59:41

Robisz to co zawsze = dostajesz to co zawsze

http://www.sfd.pl/dawid099_/_sylwetka_na_plus-t843897.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 514
PS. zapomniał bym to "moja obecna sylwetka"

http://img6.imagebanana.com/img/iw28v9wj/DSC00016.jpg 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 348
jak na 185 i 92 kg wagi jakos strasznie zatłuszczony jestes.. Musisz robić dużo brzuszków i zorganizować dobra diete redukcyjna.. Dziwi mnie ze tyle godzin treningu w tygodniu i nic nie chce spasc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 348
a jesc trzeba.. bron boze sie ograniczac do np 2 posiłków dziennie.. Małe porcje co 2,5-3h i bedzie dobrze ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 514
brzuszki coś dadzą? :?, wiem "trenuję" ale g**** to daje, przyznam się że wpieprzam trochę słodyczy...

a co do pierwszego pytania, da się mieć takie mięśnie brzucha?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 348
oczywiscie ze sie da.. poczytaj troszke wiecej o dietach na forum. Ja osobiscie mam problem z udami, biegam ale nie dam rady zrzucic tluszczyku. po 6 miesiacach treningu reszta ciala wyglada przyzwoicie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 514
a da się "tak zredukować" moją wagę, abym miał widoczne mięśnie klatki piersiowej, ogólne zredukować się z 92 do 75, da się?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 348
dieta+aeroby+siłownia!! jeżeli nie masz dostepu do siłowni poszukaj cw ktore bedziesz mogl robic w domu np. pompki, brzuszki, przysiady itp. Na brzuch próbowałem 6w, do konca nie dotrwalem ale efekty byly bardzo zadawalajace. pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1780 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28924
cssource, proszę cię, nie pisz więcej jak piszesz że od dużej ilości brzuszków schudnie

co do tematu, wg mnie na tym zdjęciu klata wyrobiona nie jest

musisz sobie ustalić dietę, nie 2 a 5-7 posiłków dziennie, przy takim odżywianiu napewno nie schudniesz

podklejone tematy, tam wszystko jest!

Robisz to co zawsze = dostajesz to co zawsze

http://www.sfd.pl/dawid099_/_sylwetka_na_plus-t843897.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 348
czytaj wyraznie co pisze to zrozumiesz co mialem na mysli ;) haha.. Jeżeli brzuszki nie pomagaja w schudnieciu to cos z toba jest nie tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
brzuszki nie pomagają gdyż NIE JEST to ćwiczenie aerobowe. a6w tak samo. Chudnie się od aerobów i ujemnego bilansu kcal. CSSOURCE, jak masz tak doradzać to lepiej się więcej nie odzywaj.

A autorowi tematu nie spada dlatego, że je mniej niż pięcioletnie dziecko, a właściwie można powiedzieć że nic nie je. I w tym akurat kolego CSSOURCE nie ma nic, z czego można się dziwić.

Zmieniony przez - Ventor90 w dniu 2011-03-06 20:03:22
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny... Ektomorfik

Następny temat

16 lat - Prośba o pomoc w ułożeniu indywidualnej diety redukcyjnej

WHEY premium