SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odchudzanie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6800

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1130 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12734
Uważaj na owoce ponieważ nadmiar fruktozy - cukru owocowego odłoży Ci się w tłuszczyk. Dopuszczalna ilosc fruktozy dziennie to około 50g ...
Może lepiej byłoby wybrac warzywa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 354 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4438
ale do jogurtu ? zalezy mi na białku które w nim jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1130 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12734
... a dlaczego nie ? Jogurt naturalny - mam nadzieję, że właśnie o takim mówimy - z kawałkami pomidora, marchewki, selera, rzodkiewki, szczypiorku i cebuli. Kiedyś stosowałem taki mix z powodzeniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1264 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 37668
akurat w jogurcie to tego białka nie ma, pozatmy jest przy tym troche wegli
twaróg można na kolacje wszamać, osobiscie lubie tunczyka, najlepiej w sosie włąsnym, chociaz w oleju tez zjem ale odcedzony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1130 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12734
B / T / W

500ml jogurtu naturalnego 2% = 21,5 / 10 / 31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 354 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4438
spróbuje z tymi warzywami ,zabrzmmiało zachecająco dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 795
A jajecznicy nie lubisz? Ja niedawno skonczylem redukcje, schudlem 37 kg ale jajka jem nadal w postaci jajecznicy z teflonu z cebulką. Nic mnie tak nie mobilizuje do wstania jak śniadanie :)
A i jednak darowałbym sobie zupki chińskie na Twoim miejscu. Tam nie ma nic co może się przydać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1314 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30947
Tylko nie jedz zupek chińskich. Jedno wielkie g.... Jak już ktoś mówił zamień np. na ogórek albo marchewkę- 100 razy lepsze niż jakiś syf.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
tak ale przy tym sporo węglii fatu nie lepiej , jakiś ser półtłusty bądz rybke ??

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1314 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30947
Tak rothen ale może spróbować małą kombinację., Jeden ogórek i do tego twaróg chudy- prawie jak posiłek ale jak jesteś na redukcji to często głód bierze wiem coś o tym.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o ocene diety

Następny temat

POMOCY - dostępnośc glukozy w Katowicach

WHEY premium