SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

od maja;>

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5437

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 240 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17259
krytyka to nie tylko pochwala:)
dowartosciowywac sie nie musze,nie mam problemow z samoocena;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55546
Zle nie jest, ale wiesz w takim czasie to rewelacji nie ma! Ale mysle ze za rok bedzie o wiele lepiej, zrob sobie diete, cwicz dalej i bedzie ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 226 Wiek 114 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6349
Nie jest zle , ale cisnij ostro dalej .Mam nadzieje ze nie wszystkie z tych kosmetykow na lustrze naleza do ciebie . Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 2274 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31242
telefon super tylko ta bateria ćwicz i wrzuć foty za rok. I jak zobacze twoje nastepne foty to mam sie ciebie przestraszyć pamietaj

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 639
oddaj hajsiwo za las lepiej a nie bierzesz się za pranie w rzece
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 457 Wiek 28 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36794
Mniej zdjęć na które jeszcze przyjdzie czas, ale więcej treningu :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 245 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6682
Jedyne co mi się w miarę podoba to kark. Trochę tłuszczyku jest,ale nie na tyle,by to zrzucać,ostro przymasuj najbliższy okres.
I tak jak ktoś już powiedział; mniej pozuj więcej ćwicz.

Są sprawy ważniejsze niż siłownia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1072 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13853
lukipele Jak dajesz foty to tez podaj wymiary itp

Codziennie patrzysz w lustro i myślisz sobie ;moje łapy są za małe, muszę być większy, muszę poszerzyć plecy...Nie stoisz i nie czekasz, aż wszystko zmieni się samo. Ruszasz dupę i robisz coś w tym celu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6352
Wróć za rok!! Cwicz, jedz i śpij. Bo wydaje mi sie ze o jednej z tych czynności zapomniałeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1595 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38302
cudów nie ma bo i raczej nie powinno, jak tak krótko ćwiczysz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja zmiana

Następny temat

fotki do oceny 18 lat staz 2 lata opis tre

WHEY premium