SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odżywki wysokobiałkowe

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14159

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
IMO,bzdurą jest twierdzenie,że są białka wchłaniające się 12 godzin.Jeśli coś jest w proszku i spożywamy to w postaci płynnej,nie ma najmniejszej szansy,żeby trawiło i przyswajało się wolniej niż stały posiłek.Nawet kluchy z tłustym sosem,nie trawią się tak długo.Nie zauważyłem różnicy między piciem różnych białek,o różnych porach dnia(różnice w kinetyce wchłaniania,oczywiście mogą być,ale nie są aż tak znaczne).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
jw
tez uwazam ze plynne produkty sa szybciej wchlanane niz stale posilki. sa wyjatki pretendujace do wolonowchlanianych odzywek zawierajaxe rozpuszczlny blonnik ale....
mc

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
bardzo fajny material

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 554 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4660
qr...a znowu się czegoś nauczyłem
i wiem co źle robiłem na ostatnim masowaniu :/. Za mało węgli podczas spożycia białka...

Czyli mix typu 30g białka 90g 180g węgli jest jak najbardziej pożądany mam rozumieć , ale w takim razie dziennik darka mi podpadł bo tam wyliczyło mi 2g białka na 3.2 węgli.
Z tego co Marek piszesz wynika, że w przypadku spożywania 2 gr białka na kg/masy ciała, przy wadze np. 100kg:
Białka powinno być 200g, a węgli od 600g do 1200g nie za dużo ?

Zmieniony przez - Xerq w dniu 2008-06-04 21:10:32

Zmieniony przez - Xerq w dniu 2008-06-04 21:11:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
To wszystko oczywiście jest teorią.Sam musisz znaleźć odpowiednią nadwyżkę kcal z produktów energetycznych,w stosunku do ilości spożywanego białka.Jeśli w ciemno dasz 600-1400g węglowodanów ED,to może się okazać,że gromadzisz znaczny nadmiar tkanki tłuszczowej i byłoby to wysoce prawdopodobne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 554 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4660
Ja właśnie ćwiczyłem wg kalkulatora darka i brak było efektów mimo myślę całkiem dobrej diety, więc zwiększyłem ww, dalej nic. Pozostaje mi spróbować spożywanie na 1gr białka 4 5 gr ww i zobaczymy co z tego wyjdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 554 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4660
tak sobie dumam z tym białkiem ... jaką funkcję pełni ono podczas redukcji kiedy jego ilość jest największa w diecie ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pelni funkcje antykataboliczna zebys przy redukcji nie zjechal rowno z tluszczu i miesni tylko jak najwiecej tego drugiego zachowal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
...oraz "produkuje" sobie energię,której brakuje ze względu na deficyt kaloryczny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 554 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4660
no i to jest wystarczająca odpowiedź. Tak czułem, ale zawsze lepiej się upewnić :)
dzięx !!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Boostery testosteronu czy podnosza jego poziom

Następny temat

dieta zyg zag ,raz fat ,raz wegle,aby nie laczyc paliw

WHEY premium