SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odżywki dla biegacza

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8299

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 219 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7807
Dla mnie bezwątpienia najlepiej sie biega na mieszance body octane , clout i thermal pro gwarantuje że przy takim zestawie twoje wyniki polepszą sie o lata świetlne!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
Sorry nie chce mi sie czytać wszystkiego
Ale:
jabłczan i carbo stanowczo tak
tauryny nie ma potrzeby, napewno przy większych dystansach jest niewskazana a treningi masz dłuższe i cięzsze niż przebiegnięcie 600 m
to takie minimum
a teraz:
bcaa również dobrze się sprawdzi
zma zawsze dobrze dorzucić chocby apteczne
do tego omega-3 również nie zaszkodzi
można też pomyśleć o jakichś antyutleniaczach i glutaminie ale to przy mocnym zbytku finansowym
to tyle co mi przychodzi na chwile obecną..

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 285 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4882
apokalipsa to z twojej wypowiedzi wnioskuje ze jak skończe cykl brania kreatyna + tauryna + carbo moge bez żadnej przerwy przejśc do cyklu zma + tauryna + carbo a kiedy ma być jakaś przerwa od odżywek ? po jakim czasie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
w okresie roztrenowania.
Ripper, tauryna pomoże bo polecana jest w małych dawkach nie przeszkadzających przy długotrwałym wysiłku, pobudza psychoruchowo, zapobiega, a raczej przesuwa troszkę zmęczenie, pozwala wyzwolić tą odrobinkę energi więcej, więc chyba oki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
w okresie roztrenowania.
Ripper, tauryna pomoże bo polecana jest w małych dawkach nie przeszkadzających przy długotrwałym wysiłku, pobudza psychoruchowo, zapobiega, a raczej przesuwa troszkę zmęczenie, pozwala wyzwolić tą odrobinkę energi więcej, więc chyba oki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
Apo do pół grama myślę, że było by ok (tylko nie wiem czy to miałoby w czymś pomóc!).. Ale wieksze dawki ew. po wysiłku a nie przed..
Sam nie mam takich treningów wiec nie sprawdziłem pod tym kątem tauryny, zrobie to przy najbliższej okazji z czystej ciekawości .. (zarówno duże jak i małe dawki)
Ale jak zapewne wiesz tauryna jest nośnikiem azotu a obciążanie nim organizmu podczas długodystansowych wysiłków wpływa na spadek wydolności.. Właściwie bieg na 600m. nie należy do długodystansowych ale treningi już chyba tak..
pzdr.

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2746
mam 20 lat czas to 02:01:34 w tym sezonie chcialobym znaczaco zblizyc sie do 2 klasy sportowej

omega 3 w domku :) 300caps za 22zł :)

postanowilem jednak ze cykl zaczynam dopiero od 1 lutego kiedy bede mial zakupione BCAA

po tym cyklu tak jak kiedys pisalem chcialbym wziasc hmb a potem na sam zeson tak zeby wziasc jeszcze jakas dobra kreatryne+dodatki w cczasie brania jeszcze hmb :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 285 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4882
obecnie moje trenigi wyglądają mnie więcej tak

poniedziałek

siła biegowa
3*60+100 bpg(skip A,B,C,wieloskoki)
+ 6*100
+ 6*80


wtorek
wybieganie 8km + hala

sroda
zabawa biegowa
1*3 min
3*1,5 min+3*1 min+5*30 sek

czwartek
BC
3km po 4:40 + 4km
1km - 4:30
2km - 4:20
3km - 4:10
4km - 4:00

piątek
hala

sobota
cross
4*5min

niedziela
12 km




tak mniej więcej wygląda mój trening

napewno będę brał

kreatyne + bcaa + carbo(bo to mam juz kupione) jeżeli bym miał wybrać pomiędzy zma a tauryne to co lepiej wybrać ? i czy było by dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
Zdecydowanie ZMA
I będzie dobrze
Ale treningu nie jestm w stanie ocenić gdyż sie na tym nie znam..
pzdr.

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2746
nie masz przerwy?? u nas najlepsi maja 1 dzien przerwy

dla mnie ten trening to jest bardziej pod 400 m / 200m niz pod 600 no ale zlazy co pozniej bedziesz boiegal czy dluzsze dystanse czy krotsze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

witaminy w ostrowii wpc 80

Następny temat

Co proponujecie ?

WHEY premium