SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ocena sylwetki

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13974

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 258 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1363
bo sam napisał , że był cykl , ale to przecież normalne gdy ma się dietę ćwiczy się kilka lat to trzeba sobie pomóc , bo do takiej sylwetki nie dojdziesz na ''sucho'' wklej jeszcze zdjęcie nóg . Pozdro . Wiadomo , że trzeba dużo wysiłku w to włożyć . Bardzo dobra sylwetka .

Zmieniony przez - Bodyjob w dniu 2013-01-20 16:34:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 325 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18042
Jak nie dojdziesz na sucho,co ty za głupoty p.dolisz tutaj,jest to bardzo ładna sylwetka ale normalna do osiagniecia przy dobrej diecie i suplementacji,śmiech poprostu . Sam niedlugo zaczne jakiś pierwszy cykl,ale jestem pewien,ze gdybym byl bardziej wytrwalszy to bym dużo osiagnal i jeszcze bez dopingu .

Zmieniony przez - adamek.k w dniu 2013-01-20 16:39:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 258 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1363
sam napisałeś ,,przy dobrej diecie i suplementacji '' a co ja napisałem ? Pomóc sobie miałem na myśli suplementy , a nie coś innego , czytaj ze zrozumieniem następnym razem . Cykl to znaczy cykl z kreatyną , a co Ty myślałeś ? Dobra bez spamu , bo to jest zbędne .

Zmieniony przez - Bodyjob w dniu 2013-01-20 16:47:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 297 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4905
haha, Bodyjob, autor tematu pisząc "kuracja" oraz z "głową" na pewno nie miał na myśli cyklu na zwykłej kreatynce

I love bad bitches, that's my f**kin problem'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 325 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18042
Cykl na myśli raczej mam coś mocniejszego,jakieś białko czy kreatyna,to normalna sprawa .
Kuracja,wydaje mi sie,ze to napewno nie kretka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 761 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9359
ale cudujecie

Posiadasz bardzo dobry gen, jest super ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1396
jak dla mnie kozak, ciekawe jak nogi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1710 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33009
Sylwetka bardzo fajna, plecy przekozackie :)
Podaj tylko jeszcze wymiary.

Bodyjob, gratuluję postów, nieźle się uśmiałem kolego czytając Twoje wytłumaczenie "cyklu" hehehe

Zmieniony przez - Senor w dniu 2013-01-20 17:36:43

Marzenia mają mali chłopcy, mężczyźni cele do zrealizowania...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 258 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1363
Dzięki :) nawzajem , a tak na poważnie to wiem o co chodziło z tą kuracją , nie cykl na kreatynce bez spamu już .

Zmieniony przez - Bodyjob w dniu 2013-01-20 20:38:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 148 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15987
Nie mogę jakie dzieci
adamek.k
Zaczę od Ciebie
"ale normalna do osiagniecia przy dobrej diecie i suplementacji,śmiech poprostu . Sam niedlugo zaczne jakiś pierwszy cykl,ale jestem pewien,ze gdybym byl bardziej wytrwalszy to bym dużo osiagnal i jeszcze bez dopingu . "
ahahahahah jesteś moim mistrzem

A drugi agent to Bodyjob ze swoim cyklem o którym tylko on wie bo nikt nie wie co on myślał pisząc "cykl"

Co do autora, jest mega, chciałbym do czegoś takie dojść, plecy robią wrażenie.

.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

efekty treningu bez siłowni

Następny temat

kształtowanie sylwetki

WHEY premium