SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

obwody

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2416

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czesc :)
Chcialabym sie poradzic odnosnie treningów. moj cel to zejscie z obwodow ( kilka centymetrow). obecnie uda: po 51cm kazde, lydki- 32cm , wzrost 160cm.
Myslalam o treningach Ewy Chodakowskiej ( secret, skalpel 2, ekstra figura,czy killer) lub skladanki ,np posladki Ewy czy Mel B, brzuch-mel B itp.
Oprocz tego chcialabym ćwiczyc joge, w ramach rozciagania ale tez dlatego ze po prostu sprawia mi to przyjemnosc :)
Oczywiscie do cwiczen dokladamy diete- ok.1750kcal (białko-ok 90g, tluszcze-ok. 67g, weglowodany-ok.220g, blonnik ok. 25 )
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Hej najpierw wypełnij obowiązkową ankietę działu https://www.sfd.pl/REGULAMIN,_OBOWIĄZKOWA_ANKIETA-t1066636.html , zerknij na ten artykuł co jedzą Ladies i wrzuć też zrzut z tego jak jadasz teraz https://www.sfd.pl/JAK_DODAĆ_ZRZUT_Z_POTRENINGU__NOWA_WERSJA_!_-t969797.html
Sama zaczynałam od dywanówek, teraz dźwigam :) To jednak powoduje najlepsze efekty ; )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
WIEK: 18
STAŻ TRENINGOWY: kiedys ćwiczyłam regularnie,jednak mialam przerwe na wakacje,pozniej powróciłam do „domowych treningow”

****PARAMTERY OBWODÓW*************************************

WAGA CIAŁA: 47
WZROST: 160
OBWÓD RAMIENIA: 23cm
OBWÓD ŁYDKI: 32/33cm
OBWÓD UDA: 51cm
OBWÓD BIODER: 76cm
OBWÓD NA WYSOKOŚCI PĘPKA: 63/64 cm
OBWÓD TALI 60cm

****CEL*************************************************
CO CHCESZ OSIĄGNĄĆ PO PRZEZ DIETĘ I TRENING? Chcę zmiejszyc obwody,nie ukrywam ze najbardziej zalezy mi na udach i lydkach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
****STAN ZDROWIA*****************************************

CHOROBY PRZEWLEKŁE: nie
PRZEBYTE KONTUZJE:
WADY POSTAWY: nie
ALERGIE: nie
PROBLEMY ZDROWOTNE NIEWIADOMEGO POCHODZENIA: nie
CZY REGULARNIE MIESIACZKUJESZ? nie
CZY PRZYJMUJESZ TABLEKI ANTYKONCPECYJNE? nie
CZY PRZYJMUJESZ LEKI Z PRZEPISU LEKARZA?

****PYTANIA DODATKOWE**********************************

CZY STOSUJESZ SUPLEMENTY: nie
CZY STOSOWAŁAŚ DO TEJ PORY JAKIEŚ DIETY (JAKIE/KIEDY/JAK DŁUGO)
obecnie stosuję dietę stworzona przez dietetyka,ale dopiero od ok. tygodnia
przedtem stralam się wybierac zdrowo,chociaż w wakacje nie mialam na to za bardzo wplywu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
****SPRZĘT**********************************************

ćwiczę w domu wiec do dyspozycji mam ciężarki 1kg, mate, orbitrek

****TRENING**********************************

JAK WYGLĄDA TWÓJ OBECNY TRENING – Są to gotowe programy Ewy Chodakowskiej (secret, skalpel 2 , szok trening, czasem ekstra figura czy killer)
oprocz tego sama czasem komponuję – np. brzuch z Mel B i pośladki, czy pośladki z Chodakowska
po każdym treningu rozciaganie-z reguly jest to joga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Przy tym wzroście to już niedowaga wchodzi w rachubę. Co Ty chcesz zdejmować z obwodów jak już masz niewiele? Dieta, trening (nie Chodakowska, nie Mel B).
Dlaczego nie podałaś obwodu klatki piersiowej?
Przypadkowo?
Jeżeli umyślnie to sorry - tu ćwiczymy wszystko a nie wybiórcze partie ciała.

Podejrzewam że górę masz przygłodzoną i usiłujesz do tego zrzucić dół bo są dysproporcje.
A to trzeba właśnie odwrotnie zrobić.

Uzupełnij ankietę o jadłospis:
https://www.sfd.pl/JAK_DODAĆ_ZRZUT_Z_POTRENINGU__NOWA_WERSJA_!_-t969797.html

I zdjęcia sylwetki. W bieliźnie, przód, bok, tył z rękami wzdłuż ciała. I żeby widać było całą sylwetkę.

Ankieta działu to nie puzzle - potrzebna jest cała.

Dlaczego nie ma miesiączki?



Zmieniony przez - Corum w dniu 2015-12-10 21:01:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22626 Napisanych postów 11153 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356338
"OBWÓD RAMIENIA: 23cm
OBWÓD ŁYDKI: 32/33cm "
I co Ty tu chcesz zmniejszać? Tu dobudować raczej trzeba. Ćwicząca dziewczyna ma więcej w ramieniu niż ty w łydce i wygląda do tego zgrabnie - bo sportową fajną sylwetkę dają nam mięśnie. Szkielet obciągnięty skórą, do którego dążysz to nie jest dobry pomysł.

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Tak działa Chodakowska - co chcecie ; ) Sama byłam w jej programach zakochana, potrafi przekonać. I kobiety myślą, że bycie chudą to fajnie. Trzeba przemielić cel jaki chcesz osiągnąć, bo z redukcją to powinnaś się pożegnać przy tych obwodach. Wrzuć poglądowe zdjęcia rozwieją sprawę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
spokojnie nie wyglądam jak wychudzony szkielet ;)
zaraz dodam zdjęcia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zdj







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jakosc i lustro pozostawiaja wiele do zyczenia haha ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

białko

Następny temat

Trening i dieta dla początkującej

WHEY premium