SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

obtłuszczone sutki

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2887

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 195 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1498
no raczej tak skoro do lekarza i szpitala za free chodzę :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 195 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1498
a jeszcze takie jedno pytanie czy jak np będę miał ten zabieg to odrazu będę mógł pracować i ćwiczyć czy raczej nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Najpierw zbadaj co masz
https://www.sfd.pl/Ginekomastia_-_leczenie_farmakologiczne_art_-t279970.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 195 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1498
ale z tego co wyczytałem to do 21 lat może mi to przejść jak mi siechormony unormują
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
ale przydało by się wiedzieć jakie hormony się mają unormować

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 195 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1498
więc nwm co robić mówią że w moim wieku to raczej norma mówią że lekarze karzą czekać aż minie okres dojrzewania a wy polecacie pójście do lekarza czy poczekać jeszcze troche?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 195 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1498
czy jak bym poszedł do lekarza to dał by mi jakieś witaminy czy coś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Nie wiem kto mówi że to jest norma, nie każdy takie ma, witaminy Ci nic nie dadzą aby coś dać tzreba zrobić badania i na tej podstawie dopiero mozna coś przepisać, ale j/w pisałem jak to lipomasta to zwyczajnie masz za duzo tkanki tłuszczowej

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 195 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1498
spróbować redukować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 195 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1498
do wagi jakiejs np 55?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytania Juniora

Następny temat

Porady dla 14 latka

WHEY premium