SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

obicia twarzy

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6745

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 255 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4225
Hej mam pytanie odnosnie wrazliwej skory i treningu MT no wiec wczoraj wrocilem po treningu do domu patrze a tam sine czolo to byl dopiero 2 trening MT w moim zyciu a tu juz siniaki na twarzy macie jakies rady na tego typu problem? glownie chodzi mi o to ze to nie wyglada za fajnie... nie chce wygladac po kazdym treningu jak po bojce powinienem zmienic styl sw czy moze sie czyms smarowac ;p tylko nie piszcie ze mam lepiej garde trzymac :D
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Zrób sobie makijaż
Musiałbyś się chyba na aikido zapisać wtedy a nie na uderzane.

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Sine czolo?
To faktycznie musisz miec barzo te skore wrazliwa...

Moim zdaniem w duzej mierze jest to kwestia adaptacji, wiec z czasem "drobne" ciosy nie powinny zostawiac sladow na twarzy.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 280 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 647
Kup sobie krem do skóry wrażliwej i ze skłonnością do szybkiego powstawania siniaków (radzę zainwestować w apteczny).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Zakładaj kask

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1388 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3720
powiedz partnerowi zeby wilgotna szmatka przejechal po rekawicach bo potem u*******one czoło masz ;d;d;d

Caly Czas zastanawiam sie z czego jest panierka przemka

Spamers Squad A Jak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 255 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4225
hahah Rambaa nie no***** tam z siniakami ale zauwazylem ze jak mi ryj obili pare lat temu to tez mialem w tym samym miejscu na czole siniaka a nawet mocno nie dostalem moze to jakas miejscowa slabosc boje sie ze co trening bede mial w tym miejscu siniaka :/ zeby kurde dalo sie wzmocnic to miejsce jakos ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 184 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 932
Fifirifi,
Niestety ale chyba nie ma ćwiczeń wzmacniających czoło .
Chyba że hmm,
Gdyby tak opaskę na rękę obciążającą założyć na czoło hmm :D
Z SW trzeba zawsze się liczyć z urazami/kontuzjami,
Za to na ulicy będziesz pewniejszy siebie i będziesz wiedział jak uderzyć ręką :D

Nie od razu Rzym zbudowano .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1388 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3720
ahh ten sensei ktory cwiczy boks itd ;d;d;d

Caly Czas zastanawiam sie z czego jest panierka przemka

Spamers Squad A Jak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja bym jeszcze dorzucil do tego planu senseia cos takiego: przypinasz spinaczem do czola 5kg ciezarek na sznurku i marszczysz czolo. I dieta bo to podstawa

Zmieniony przez - Przemasso w dniu 2009-10-06 18:59:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1400 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6890
No co wy nie słyszeliście, że tajowie uderzają czołem w bananowce, żeby nie mieć siniaków?! U nas zostaje Ci kupić worek, albo jak nie to zawsze jakieś drzewo na podwórku się znajdzie.

Rób swoje, i nie patrz się na innych!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nowy Czarny Pas BJJ w Polsce

Następny temat

Dobok do Taekwondo czy ktos o nim słyszał ?Warto

WHEY premium