SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

obiad s blenderze...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2683

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20019
Mleko,twaróg,banan,jakaś odżywka może jeszcze być. Wiem że długo i średnio przyswajalne ale przecież zawodowcem nie jesteś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 593 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 49296
ja nawet jajka wrzucam ugotowane normalnie i wcale az tak nie czuc ich

yamaha r6 2001

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4174
jak robisz z pepsi to dorzuc kilka sztuk mentosow, nie czuc jaj i dodaje niesamowitego mietowego aromatu/posmaku

no excuses.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki za odpowiedzi, wiem że moge poeksperymentować ale licze na to że już ktoś zrobił to wcześniej i sie podzieli co by żarcie nie lądowało w śmieciach...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
owsiane zalewasz wodą aż napęcznieją, wrzucasz do blendera razem z rozpuszczoną uprzednio odżywką białkową, dodajesz jeszcze oliwy z oliwek lub oleju lnianego i masz pełnowartościowy posiłek!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po nasiąknieciu owsianki odlewam wodę ?czy razem z płatkami wlewam wszystko do blendera dodaje 30g WPC+o.o
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 593 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 49296
ja zawsze odlewam, ale duzo tam tego nie ma

yamaha r6 2001

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 363 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9336
a nie mozesz przed praca sobie ugotowac ryzu i usmazyc kurczaka, do tego jakas salatke i obiad jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 55930
filet + ryz + owoc(ja daje gruszke dla smaku) + woda

nie smakuje to najlepiej ale daje rade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a nie mozesz przed praca sobie ugotowac ryzu i usmazyc kurczaka, do tego jakas salatke i obiad jest.

chciałbym jednak nie mam na to czasu ponieważ pracuje 8h z czego mam tylko 15 min a tak naprawde robi sie z tego 10 min zanim skocze do WC otworze szafke wyciągne jedzenie...jest przestrzeganie w zakładzie pracy...


Insio czyli jak odlewasz wode to nie jest zbyt gęste? czy może dolewasz cos np. mleko ?



Zmieniony przez - milosh87 w dniu 2009-10-23 11:45:38
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chęć schudnięcia. Co ze sobą zrobić?

Następny temat

ile pecznieje makaron razowy

WHEY premium