SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

npp + ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2024

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 210 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5307
mam pytanie! czy npp można pojechać solo lub npp + metą albo winem! moje pytanie brzmi czy do npp obowiązkowo jak przy dece jest wrzucenie na cykl teścia czy można pojechać jak wyżej wymieniłem! z gory dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1779 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11348
mialem tak po cyklu, na clomie :) nie sam clom zawinil, ale gdyby nie on to by nie rozwinol sie ten problem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Osobiscie cyklu bez testa bym nie ruszył

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 210 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5307
aha czyli czy to deca czy to npp to obowiązkowo test! dzieki za odpowiedz ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54061
jak chcesz mozna ale trzeba sie zastanowic czy jest sens bo duzo rzeczy mozna.nie masz baby itd to mozesz sobie wbic

Zmieniony przez - szeryf-81 w dniu 2009-12-03 21:49:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 210 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5307
chciałem się dowiedziec tylko czy przy npp test jest obowiazkowy bo podobno npp tak nie blokuje jak deca i stad moje pytanie odnosnie tego tematu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
niektórych blokuje nawet bardziej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 369 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3990
ja lece solo i nic nie opada,ale co chwile zapadam w stany melancholijne,niewiem czy winic o to nandro,czy niedoszla zime

Piszczy piszczy nie mozna normalnie porozmawiac


..kiedy wchodzisz miedzy wrony musisz krakac tak jak ony...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1779 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11348
no to wlasnie wina braku testa te stany melancholijne, podrosly estrogeny, tescia nima, niedlugo zaczniesz ogladac mode na sukces i czytac harlequiny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 659 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13479
npp
prop
wino
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 369 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3990
Niewiem co sie ze mna dzieje,co chwile doly lapie,jak tak dalej bedzie to dopadna mnie mysli autodestrukcyjne.
Mam propka w pogotowiu,ale nie bralem pod uwage takiego akcentu npp.

Serio pytam,czy ten stan umyslu jest efektem nandro solo??Bo zeniacz sprawny.

Zmieniony przez - mumifikato w dniu 2009-12-04 01:26:15

Piszczy piszczy nie mozna normalnie porozmawiac


..kiedy wchodzisz miedzy wrony musisz krakac tak jak ony...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1779 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11348
a ja Ci serio odpowiadam ze to typowe objawy, sam mialem kiedys podobnie choc akurat po cyklu, pewnie jeszcze codzienne sie zastanawiasz czy isc na silke czy to ma sens itp

dorzuc testa albo koncz cykl i odblok :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

6 cykl dla wagi 120kg cel Masa ?? jaki cykl ?

Następny temat

Pregnyl- zamiennik

WHEY premium