SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

niezbędne kwasy tłuszczowe - orzechy włoskie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2251

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2020
czy orzechy włoskie są dobrym wyborem przy dostarczaniu
tych kwasów tłuszczowych?

tzn. głównie mi chodzi czy np. jest produkt który zawiera wszystkie niezbędne kwasy tłuszczowe i mogę jedynie go spożywać?


tłuszcze podbijam właśnie włoskimi i nie chce zmieniać ich źródła, oliwy nie chce bo mam po niej sesje w brzuchu nawet po malej ilosci to samo po całych jajach dlatego rzadko sięgam po coś innego

Zmieniony przez - MrPostman w dniu 2010-08-08 22:09:17
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117946
orzechy włoskie to wielonienasycone, jesli nie chcesz oliwy jako jednonienasycone to kup migdały
nie zapominaj tez o nasyconych

pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
jedzdobrze.pl

tam zobaczysz jakie co ma proporcje szukaj

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1551 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8809
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
trzeba sobie powiedzieć że najlepszym źródłem wielonienasyconych są tłuste ryby morskie , lniany czy orzechy włoskie w miarę ....

ale patrząc na wszytskie rzeczy i nie zwaracając uwagi na kw tł warto jeść migdały, laskowe, nerkowce, psiatcje, brazylijskie ...

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2020
Dobrze Panowie rozumiem, że warto jeść te rzeczy i urozmaicać dietę i tak robię jak mam ochotę ale głównie chodzi mi o to:

Ważniejsze niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe u człowieka to:

* kwas linolowy
* kwas linolenowy
* kwas arachidonowy

Z tych kwasów tłuszczowych organizm ludzki może zsyntezować inne potrzebne mu kwasy tłuszczowe.

Taka ciekawostka po prostu czy włoskie mogły by zastąpić na całe życie no rozumiecie

A co do ryb i urozmaicania to jem wlasnie owalilem lososia z brazowym ryzem i niedlugo trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
może ale konwersja np do epa i dha jest bardzo mała dodatkowo ma wpływ na to ilość o6 w diecie i nasyconych dlatego mowa tu o stosowaniu wszytsich możliwych źródeł

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1551 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8809
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2020
dzieki smpa, o to mi chodziło (diete urozmaicam wiem sam z siebie nasycone daja mi dobra energie to dzialania)

to teraz na trening isc nie moge bo zjadlem tlustego łososia? daj spokoj kolego ; )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1551 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8809
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
MrPostman poprostu odczekaj chwilę i spokojnie będzie Ci się dobrze ćwiczyło po ok 2 godz ale to kwestia indywidualna jak duży był posiłek itp cuda lece pozdr

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ser żółty na stałe w diecie.

Następny temat

Mleko - biały morderca

WHEY premium