SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nauka odżywiania i redukcja

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7484

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

25

Płeć

mężczyzna

Waga

112 kg

Wzrost

188 cm

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

na dniach

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

siedzący: uczelnia/praca (biurowa)/siłownia od ~8-22 na nogach

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

3 lub 4x tyg siłownia

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

-

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

dobry, czasami zgaga

Stosowana lub planowana suplementacja

białko scitec pro mix (niebieskie)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez anubis84 za pkt 1 regulaminu
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Usunięty przez faftaq za pkt 1 regulaminu
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
...
Napisał(a)
Usunięty przez Koniu151 za pkt 1 regulaminu
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 527
obwody - 20.01.2013r:

ramię: 40 cm
klatka(sutki, pod pachami, na wydechu): 116 cm
brzuch (pępek, na wydechu): 117 cm
biodra: 106 cm
uda: 65 cm
łydka (na palcach stojąć): 45 cm

BF z kalkulatora - 30%
może w tyg uda się na siłownie wstąpić, poćwiczyć i zmierzyć :)

Zmieniony przez - matiyssek w dniu 2013-01-20 13:02:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
Bf obliczany kalkulatorami i wagami daleki jest od idealu.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 527
ale i tak przyjmuję, że powyżej 25% jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 527
E: polecacie coś z łopatki wp ? bo mam kilogram i nie mam pomysłu na coś ciekawego, by z tego wymodzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 500
Witam, napiszę tutaj by nie zakładać nowego tematu. A mianowicie mam 27 lat, 170cm wzrostu, waga 65kg. Chciałbym ważyć 60kg co jeść, aby schudnąć, a nie przytyć pytam ponieważ ja w krótkim czasie schudłem 25kg. Było to spowodowane stresem i brakiem apetytu i nie chciałbym teraz znów przytyć. Nie proszę o szczegółową dietę, bo wiem, że ta jest płatna. Proszę tylko tak pokrótce napisać co jeść, a czego unikać, co jeść na sniadanie, obiad, kolację. Troszkę trenuję na siłowni i na worku treningowym. I jeszcze jedno pytanie co polecacie na rozsciągnięta skóre na brzuchu? Na ten czas używam serum termo firmy Eveline, na to pas ten zwykły za 10zł z allegro:P. Zastanawiam się nad kupnem suplementu Venom. Czy to dobra myśl? Czy jednak sobie darować?
Proszę o jakieś porady, ponieważ nie stać mnie na dietetyków i trenerów..
Pozdrawiam serdecznie,
Pajal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
matiyssek
E: polecacie coś z łopatki wp ? bo mam kilogram i nie mam pomysłu na coś ciekawego, by z tego wymodzić


kuchnia sfd.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
Pajal
Witam, napiszę tutaj by nie zakładać nowego tematu. A mianowicie mam 27 lat, 170cm wzrostu, waga 65kg. Chciałbym ważyć 60kg co jeść, aby schudnąć, a nie przytyć pytam ponieważ ja w krótkim czasie schudłem 25kg. Było to spowodowane stresem i brakiem apetytu i nie chciałbym teraz znów przytyć. Nie proszę o szczegółową dietę, bo wiem, że ta jest płatna. Proszę tylko tak pokrótce napisać co jeść, a czego unikać, co jeść na sniadanie, obiad, kolację. Troszkę trenuję na siłowni i na worku treningowym. I jeszcze jedno pytanie co polecacie na rozsciągnięta skóre na brzuchu? Na ten czas używam serum termo firmy Eveline, na to pas ten zwykły za 10zł z allegro:P. Zastanawiam się nad kupnem suplementu Venom. Czy to dobra myśl? Czy jednak sobie darować?
Proszę o jakieś porady, ponieważ nie stać mnie na dietetyków i trenerów..
Pozdrawiam serdecznie,
Pajal


nie stac cie na trenerow i detetykow, ale poczytanie nic nie kosztuje, a pytasz o banały, które znajdziesz w wyszukiwarce.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skutki jednodniowej wysokiej bomby kalorycznej

Następny temat

Dieta koszykarza do oceny

WHEY premium