SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nasycać czy nie ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4297

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 53 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
Ja stosuje kreatynę tylko w dni, w które trenuję, ok. 5 gram od drugiej części treningu do zakończenia. Efekty najlepsze z możliwych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja,mimo młodego wieku brałem krete 3 razy,no i mimo tego ze mi na forum odradzali(szczególnie slabeusz,nienawidzilem czytac jego wypowiedzi w stylu:za mlody jestes na krete skup sie na diecie i na treningu:) Niedawno zaczolem cwiczyc w profecjonalnej silowni ze starszym kumplem i on troche mi pomaga i zrozumialem wreszcie co to znaczy trening i dieta)
A teraz o krecie: 3 razy bralem z nasyceniem,co ciekawe z kazdym cyklem coraz lepiej na mnie dziala(pierwsza bralem mono i citro z olimpa) dzialalo slabiutko a moze za bardzo uwierzylem w moc kretki,drugi cyklik na samym mono tez olimpefekty srednie ale juz lepsze od pierwszego,trzeci cykl bralem w styczniu tego roku:300g tej samej kretki co w 1 i 2 cyklu,bralem ja 19 dni,czyli nasycilem sie nia mocno i podzialalo:6kg masy spadl 1kg, 15kg na klate w wyciskaniu,bicepsik z 35 na 37 spadl cm,barki 4 cm.Takie sa moje doswiadczenia z kretka no i do nastepnego cyklu....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 953
Ja wlasnie skonczylem brac Kreatynke Monohydrate z olimpu 1kap/800mg.To byl moj pierwszy cykl z kreatynki i wzialem bez nasycenia.A teraz zaluje wiec lepiej wez z nasyceniem.i wyczytalemgdzies na forum ze cykl z kreatynki powinien trwac od 4-6 tygodni.
Pozdrawiam wszystkich kreatynkowcow

Wsumie niewolno podawac linkow ale macie tu jeden taki fajny:

http://hyperreal.info/neuro_groove/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
za***isty ten link kwiato666 sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1117
Slabeusz napisal cos o wykresach porownawczych. Jak ktos wie gdzie tojest to wklejcie.

Dzieki.

Wymyslilem sobie ze bede bral 15gr dziennie przez 3 tyg. i opisze fekty na forum. Kreatyny mi nie szkoda wiec nie piszcie mi ze to strata kreatyny. Sprubuje z siebie zrobic krolika doswiadczalnego. Biore do tego jeszcze inne zeczy ale mnijsza z tym. Jak ktos bral w podobnym stylu to opiszcie tu efekty (czyli w wiekszych dawkach przez caly cykl).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 366 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1926
Time bez obrazy ale to jest chyba beznadziejny pomysł. Jak już chcesz kombinować to zmniejsz dawke do 8-10g. Myśle ze dawka 15g dziennie przez 3 tygodnie może się źle odbić na zdrowiu (tym bardziej że bieżesz podobno do tego inne rzeczy)

Pozdrawiam!


SFD FIGHT CLUB

"Dla tryumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gunio zrobisz jak chcesz jak sam bedzsiezsz bral, ale pozwol ze innym to my bedziemy doradzac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
myślę, że nasycenie jest jednak konieczne, szczególnie jeżeli stosuję się krótkie cykle, ok. cztery tygodnie, jeżeli cykl ma być długi to nasycenie może nie jest konieczne, ale wtedy na efkty trzeba trochę dłużej poczekać, a swoją drogą należy zmieniać jak również łączyć pirogronian, cytrynian i monohydrat, no ale jeśli jest poważny problem z kasą to zostaje tylko monohydrat i nie należy się bać eksperymentów, bo może warto pójść drogą pośrednią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
słabeusz organizm moze wchlonac 8g kreatyny jednorazowo, nie dziennie dlatego faza nasycenia 25g ma sens, pozniej 0,03g na kg masy ciala do skonczenia opakowania, zadna strata kasy klienta, na poczatku dostaje sie kopa i chlonie wode, pozniej jest podtrzymanie efektów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1002 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19653
Linka nie pamiętam ,ale w nich chodzi o to ,że
bez fazy nasycenia można brać około 2 tygodnie dłużej niż z nasyceniem .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Małe pytanko.

Następny temat

Kreatyna Ultrapure??

WHEY premium